آخرین اخبار

پربیننده ها

3. آذر 1395 - 8:40   |   کد مطلب: 25333
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: یکی از معانی اقتصاد مقاومتی آن است که اقشار مختلف جامعه با تفکر بسیجی و جهادی رو به سمت احیاء کارگاه های تولیدی در راستای ایجاد اشتغال آورند.

«سعید سعیدی» در گفت و گو با خبرنگار رودآور و در حاشیه آیین بازگشایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در تویسرکان گفت: تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی از اولویت های سپاه و بسیج در راستای لبیک گفتن به منویات مقام معظم رهبری است.

وی اظهار کرد: از این رو بسیج سازندگی با ورود در عرصه های مختلف و ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی به افراد بدون شغل به دنبال کارآفرینی و ایجاد اشتغال در جامعه به منظور پویا ساختن اقتصاد کشور است.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج، افزود: به همین مناسبت نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با 13 غرفه با همکاری بسیج جامعه زنان، بسیج جامعه پزشکی و دیگر بسیجیان شهرستان متشکل از عرصه های گوناگون اقتصادی افتتاح شد.

سعیدی تصریح کرد: نمایشگاه از غرفه هایی همچون مبل و منبت، گیاهان دارویی، محصولات گلخانه ای و صنایع دستی چون قلاب بافی، نمد دوزی، معرق و منبت، مرصع کاری و چهل تکه دوزی تشکیل شده است.

وی عنوان کرد: یکی از معانی اقتصاد مقاومتی آن است که اقشار مختلف جامعه با تفکر بسیجی و جهادی به سمت ایجاد کارگاه های زود بازده، ایجاد صنایع تبدیلی و خارج کردن کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل حرکت کنند تا علاوه بر ایجاد اشتغال برای خود بتوانند برای افراد بیشتری نیز کارآفرینی کنند.

فاطمه زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان