آخرین اخبار

پربیننده ها

13. آبان 1397 - 11:21   |   کد مطلب: 34703
امام جمعه تویسرکان با تأکید بر اینکه دومینوی شکست های امریکا ادامه دارد، گفت: امریکای رو به افول با 15 تریلیون بدهی خارجی، این روزها هم هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش خبرنگار رودآور، «حجت الاسلام مرتضی موحدی» در جمع راهپیمایی کنندگان 13 آبان ماه سال جاری در تویسرکان، گفت: این حضور پررنگ، پرشور و شعور مردم انقلابی ایران در 13 آبان ماه، پاسخ و سیلی محکمی بر زیاده گویی ها و یاوه سرایایی های امریکا و اعلام برائت این ملت از جنایات استکبار جهانی است.
وی با تأکید بر اینکه قرآن به آنانی که از طاغوت و ظلم تبعیت نمی کنند، پیروزی را نوید داده است، اظهار کرد: آن چنان که تاریخ نشان داده، هرجا ملت ما در برابر استکبار جهانی به ویژه امریکا ایستاده پیروز شده است و ما به این وظیفه انقلابی خود تا پیروزی نهایی ادامه می دهیم.
امام جمعه تویسرکان افزود: پیروزی ما در ایستادگی در برابر امریکا است، همان گونه که در 13 آبان ماه سال 58، هشت سال دفاع مقدس و در جنگ نرم و اقتصادی ایستادگی کرده ایم و این مطلب را نشان دادیم.
حجت الاسلام موحدی با اشاره به جنایات بیشمار امریکا در حق ملت مظلوم ایران از جمله حمایت از عراق در جنگ تحمیلی، رسوایی در طبس، شلیک به هواپیمایی مسافربری و به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای، تصریح کرد: امریکا در هیچ کدام از توطئه های شوم خود هیچ غلطی نتوانسته بکند.
وی با بیان اینکه امروز امریکا در لبنان، سوریه، عراق و افغانستان شکست خورده و شاهد پیروزی های مستمر جبهه مقاومت هستیم، عنوان کرد: امروز همچنان دومینوی شکست های امریکا ادامه دارد و به فضل الهی در عرصه اقتصادی نیز جوانان غیور ما با نوآوری های خود بر جنگ اقتصادی دشمن هم پیروز می شوند.
امام جمعه تویسرکان همچنین به اقتصاد فلج و شکست خورده امریکا با سالانه کسری 800 میلیارد دلاری بودجه هم اشاره کرد و گفت: این روزها امریکا از یک سو بیش از 15 تریلیون دلار بدهی خارجی دارد و از سویی دیگر امپراطوری خبری اش هم شکست خورده است.
زنگنه 

نافع

تصاویر تکمیلی: 
ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان