آخرین اخبار

پربیننده ها

11. اسفند 1397 - 8:07   |   کد مطلب: 35226
مردم می خواهند بدانند کدام دستگاه های اجرایی در ساخت یک بیمارستان 156 تخته کوتاهی کرده اند و مطالبه یشان این است که در معرفی آنان شفاف سازی شود.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ مشکلات حوزه بهداشت و درمان تویسرکان یکی و دو تا نیست، که با یک نگاه سرسری دیده و گفته شود.
در حال حاضر حتی با وجود خرید تجهیزات لازم و یا نونوار شدن بخش هایی از تنها بیمارستان تویسرکان، یعنی بیمارستان ولیعصر(عج)، شاهد هستیم که این بیمارستان جوابگوی بیماران شهرستان نیست، چرا که اصل بنا و زیرساخت آن، قدمت بالایی دارد و با گذشت سال های سال فرسوده شده است.
 ساخت بیمارستان جدید این شهرستان می تواند تا حدودی این مشکلات را مرتفع سازد، تویسرکانی ها از مسئولان شهرستان انتظار دارند که با وحدت و یکپارچگی برای اتمام پروژه بیمارستان قائم تلاش مضاعفی داشته باشند و هر روز شاهد موکول شدن تاریخ اتمام این پروژه به ماه ها و سال های بعد نباشند.
افکار و مطالبه عمومی تویسرکانی ها به سمت مسئولان به ویژه دولت است و سوال از متولیان امر، آنان از مسئولان اجرایی می خواهند صادق باشند و سوالات بسیار دارند؛ اینکه چرا ساخت یک پروژه باید در حدود 10 سال زمان ببرد و هنوز هم به اتمام نرسیده است.
در کانال منتسب به فرمانداری تویسرکان بارها و بارها از زمان افتتاح پروژه بیمارستان قائم رونمایی می شود و و هر بار دریغ از اینکه وعده فرماندار محقق شود! چرا و به چه علت؟ ایرادی ندارد، اصلاً وعده ندهید و امیدواری کاذب برای همشهریان عزیز ایجاد نکنید!
مردم خوب یادشان هست که 14 خرداد ماه سال گذشته در همان کانال منتسب به فرمانداری تویسرکان آمده بود که؛ "بیمارستان جدید تویسرکان نیز که اکنون از حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است از 96 تختوابه به 152 تختخوابه تبدیل شده و از بخش های مجهز و متنوع درمانی و کلینیک تخصصی برخوردار است که تا پایان سال 96 به بهره برداری می رسد." 
چه خبر است؟! سال 96 که گذشت و رفت و این روزها تنها 20 روز دیگر تا پایان سال 97 باقی مانده و همچنان خبری از افتتاح بیمارستان جدید نیست که نیست.
و باز مجدد 24 دی ماه سال جاری فرماندار تویسرکان در نشست با معاون استاندار در بررسی و پیگیری تعدادی عنوان کرده که "بیمارستان قائم متأسفانه دستگاه اجرایی قول جدید برای سال بعد می دهد، مکرر علیزاده معاون رئیس جمهور قول ۹۵ را دادند و بعد قول نیمه ۹۶بعد پایان ۹۶، بعد نیمه ۹۷ و پایان ۹۷ را دادند که از مطالبات جدی مردم است."
دقیقاً ساخت این بیمارستان از مطالبات جدی مردم است و یکی از همین دستگاه های اجرایی که وعده اتمام بیمارستان را در تاریخ های های مختلف داده، همین خود فرمانداری تویسرکان که در رأس دستگاه های اجرایی قرار دارد.
 موارد مطرح شده تنها بخشی از وعده هایی است که داده شده و اجرایی نشده، یکی نیست بگوید چرا و به چه علت هنوز پس از سال ها باید مردم شریف تویسرکان چشم انتظار بمانند.
مردم امیدواری حقیقی می خواهند تا دلشاد باشند و بس.
زنگنه 
انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان