پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

18. فروردين 1398 - 18:11   |   کد مطلب: 35411
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان خبر داد
ارسال چهارمین محموله کمک های مردمی به مناطق سیل زده
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از ارسال چهارمین محموله از کمک های مردمی این شهرستان به ارزش 13 میلیون تومان به مناطق سیل زده خبر داد.

«سرهنگ مرتضی سیاهوشی» در گفت و گو با خبرنگار رودآور و در حاشیه ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده، گفت: امروز باید هر چه در توان داریم برای کمک رسانی و خدمات دهی به مناطق سیل زده از خود نشان دهیم.

وی اظهار کرد: به همین منظور اقشار مختلف مردم در قالب گروه های جهادی و یا به صورت انفرادی کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به به پایگاه ها و حوزه های مقاومت تحویل دادند و هنوز هم دریافت این کمک ها با توجه به شرایط نامناسب مناطق سیل زده ادامه دارد.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان افزود: امروز چهارمین محموله از کمک های مردمی شامل دو هزار و 400 بکس آب معدنی، دو هزار قرص نان، دو هزار قرص کلوچه، مقادیری کنسرو، البسه و نیز سیب زمینی و قند به ارزش 13 میلیون تومان بارگیری و به مناطق سیل زده ارسال شد.

سرهنگ سیاهوشی تصریح کرد: در مجموع این چهار محموله کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری و ارسال شده از سوی مردم عزیز تویسرکان، ارزشی معادل 70 میلیون تومان داشته است.

وی از همشهریان عزیز خواست: همچنان به ارائه کمک های خود اهتمام ویژه تری ببخشند، چرا که وضعیت سیل زدگان چندان مناسب نیست و چشم انتظار کمک های مردمی بیشتری هستند.

زنگنه

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 
ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان