آخرین اخبار

پربیننده ها

30. خرداد 1398 - 12:01   |   کد مطلب: 35772
وزیر راه و شهرسازی امروز در سفر یک روزه به استان همدان با حضور در تویسرکان از افتتاح بیمارستان در دست ساخت قائم تویسرکان تا چند ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ امروز پنجشنبه 30 خردادماه، «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی با همراه مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس و هیئت همراه پس از ادامی احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای تویسرکان، از بیمارستان در دست ساخت این شهرستان بازدید کردند.
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگار به بیان اینکه علت تأخیر در افتتاح پروژه بیمارستان جدید تویسرکان ارتقا تخت های آن از 96 به 154 تخته خبر داد و ابراز امیدواری کرد این پروژه تا چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.
محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی هم در گفت و گو با خبرنگار رودآور با تأکید بر اینکه توجه به حوزه بهداشت و درمان شهرستان از مطالبات به حق مردم است، گفت: در حال حاضر با کمبود فضاهای بهداشتی و درمانی در این شهرستان مواجه هستیم، از این رو تسریع در روند تکمیل بیمارستان در دست ساخت قائم یک ضرورت برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان است.ِ
مفتح از پیشرفت 86 درصدی این پروژه خبر داد و تصریح کرد: پیگیری های لازم را هرچه باشد انجام می دهیم تا سال جاری شاهد افتتاح این پروژه باشیم.
بیمارستان 96 تختخوابی قائم(عج) تویسرکان از سال 87 کلنگ‌زنی شده و با جانمایی‌هایی که انجام شده، تعداد تخت‌ها به 154 تخت افزایش یافته است.
مساحت زمین به متراژ 46 هزار و 762 مترمربع و دارای 4 بلوک مجزا و قسمت‌های الحاقی و مستحدثات جانبی است.
این بیمارستان دارای 6 طبقه با اسکلت بتنی و دارای 154 تخت با مساحت زیربنا به متراژ 16 هزار و 934 مترمربع است.
این بیمارستان دارای بخش‌های سی تی اسکن، دیالیز، اهدای خون، اورژانس، درمانگاه (دندانپزشکی، رادیولوژی، چشم پزشکی، واکسیناسیون و ...)، آندوسکوپی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه ، ICU، NICU،LDR، زنان و زایمان، کودکان، CCU، جراحی ، داخلی و اداری و مهدکودک است.
به گزارش رودآور برنامه سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان همدان، افتتاح برج مراقبت فرودگاه همدان، بازدید از ایستگاه راه آهن همدان، بازدید از بیمارستان قائم تویسرکان ، بازدید از محور سامن- بروجرد ، کلنگ‌زنی 22 کیلومتر باند دوم نهاوند - آورزمان – ملایر و کلنگ زنی اتصال راه آهن ملایر- کرمانشاه به نهاوند از برنامه‌های مهندس اسلامی و هیئت همراه در سفر یک روزه به استان همدان است.
زنگنه
انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 
ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان