آخرین اخبار

پربیننده ها

20. ارديبهشت 1399 - 15:47   |   کد مطلب: 38238
مسئول قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی(ع) تویسرکان با بیان اینکه همت همگانی و جهاد مردمی برای خدمت رسانی به نیازمندان در روزگار کرونایی به نقطه عطف خود رسیده، گفت: امروز این خیران هستند که با همدلی، یکپارچگی و یکرنگی زیر بیرق حسنی برای خدمت به مردم به میدان عمل آمده اند.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ ظهر امروز و همزمان با خجسته میلاد امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت، دومین مرحله از ززمایش گسترده سراسری مواسات در تویسرکان برگزار شد.

در این باره «حجت الاسلام مرتضی موحدی» امام جمعه تویسرکان و مسئول قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی(ع) این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار رودآور، گفت: پیرو دستور مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات به یاری خدا خیرین در این زمینه اهتمام ویژه ای ورزیدند و پای کار آمدند.

وی با بیان اینکه سپاه عزیز و بسیجیان همیشه در صحنه در عملیاتی کردن رزمایش مواسات مجاهدانه برنامه خود را پیش می برند، اظهار کرد: بسته های حمایتی و معیشتی تهیه شده به همت بسیجیان بین نیازمندانی که از قبل شناسایی شده اند توزیع می شود.

مسئول قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی(ع) افزود: به طور قطع این رزمایش همدلی گسترده با همکاری و حضور خیران نیک اندیش به ثمر رسیده است و امیدواریم که کمک به محرومان ادامه دار باشد.

حجت الاسلام موحدی تصریح کرد: همت همگانی و جهاد مردمی برای خدمت رسانی به نیازمندان در روزگار کرونایی این روزها بیشتر از همیشه به چشم می خورد و امروز این خیران هستند که با همدلی، یکپارچگی و یکرنگی زیر بیرق حسنی برای خدمت به مردم به میدان عمل آمده اند.

*توزیع 2650 معیشتی بین نیازمندان تویسرکانی

«سرهنگ مرتضی سیاهوشی» فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان هم از توزیع 2 هزار و 650  بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش  ۸۰۰ میلیون تومان در دومین مرحله از رزمایش مواسات خبر داد.

وی عنوان کرد: هزینه های این بسته های حمایتی از محل کمک های مردمی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تأمین  و در اختیار محرومان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا قرار می گیرد.

*رزمایش مواسات طرحی بزرگ برای یاری رساندن به نیازمندان

«حجت الاسلام حسن یار عبادی امجد» مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تویسرکان هم با تبریک سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: امروز جهان و به تبع ایران با ویروس کرونا درگیر است، در این میان کسانی همچون کارگران هستند که کسب و کارشان دچاره مشکل شده و متضرر شده اند.

وی اظهار کرد: بنابراین سپاه، بسیج و خیران با یکدلی در لبیک به ندای رهبر عزیزمان در اجرای طرح کمک مؤمنانه پیش قدم شدند تا با اجرایی کردن رزمایش مواسات به ویژه در ماه مبارک رمضان، کمک به هم نوعان بی بضاعت و مستمندان را در دستور کار خود قرار دهند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه احسان به نیازمندان در این ماه پر برکت بسیار سفارش شده و اجری چند برابر دارد، گفت: امیدواریم که خیران و مردم نیک اندیش در این زمینه بیش از پیش به یاری اقشار آسیب پذیر جامعه بشتابند.

زنگنه 

انتهای پیام/ز

تصاویر تکمیلی: 
ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما