آخرین اخبار

پربیننده ها

16. تير 1400 - 7:14   |   کد مطلب: 40075
به دستور دادستان استان همدان؛
هرگونه قطع آب تا عادی شدن جریان برق ممنوع شد
دادستان استان همدان در حمایت از مطالبات مردمی، مبنی بر اینکه چرا باید این روزها با خاموشی برق، با قطعی آب هم مواجه باشیم؛ گفت: به مدیر عامل شرکت آبفای استان ابلاغ شده تا عادی شدن جریان برق، هرگونه قطع آب ممنوع است و در صورت تخلف، برخورد جدی می شود.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ این روزها قطعی مکرر برق نه یک مرتبه بلکه دو و حتی سه مرتبه در روز مردم را کلافه کرده است.
*از بی برنامگی در قطع برق تا قطع آب!
ماجرای قطع برق و بی برنامگی از سوی متولیان و نادیده گرفتن جدول طراحی شده توسط خود اداره برق در اعمال زمانبندی خاموشی ها، در دستور پیگیری دادستان استان همدان قرار گرفته است و اما این روزها گلایه های متعدد و زمزمه های دیگری درباره قطع شدن آب هم به گوش می رسد.
در حالی که حمیدرضا نیکداد معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان اواسط خردادماه گفته بود، که "برنامه‌ای برای قطع تابستانی آب شرب در استان همدان وجود ندارد".، اما این روزها شاهد قطع شدن آب در مناطق مختلفی از استان هستیم.
قطعی آب آن هم در شرایط کرونایی که مردم نیازمند رعایت بهداشت فردی هستند، سبب شده تا آنان گلایه های خود را به گوش دادستان استان همدان برسانند و پس از تأیید صحت و سقم این مشکل، دادستان به عنوان مدعی العموم در حمایت از هم استانی وارد میدان شد.
*هرگونه قطع آب تا عادی شدن جریان برق ممنوع شد
حسن خانجانی موقر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان در این باره گفت: به حسینی بیدار مدیر عامل شرکت آبفای استان همدان صریحاً تأکید شده هر نقطه استان که آب قطع شده، بی درنگ به روال عادی برگشته و آب وصل شود.
وی اظهار کرد: بنابراین تا عادی شدن جریان برق و خاموشی ها، هرگونه قطع آب ممنوع بوده و در صورت تخلف با متخلف برخورد جدی می شود، چرا که این خواسته مردم است.
انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه‌ها

مرسی از سایت رودآور ، بخاطر پیگیری جریان قطع آب و برق ✅ خشکسالی و بی آبی آهوی زیبا , دوید در دشت و صحرا , که شاید یابد , آب و علفی در راه , آهو شده بود لاغر و ضعیف , زمین را خشکیده , و ترک خورده دید , چونکه قطره بارانی , نباریده بود , فرا گرفته بود , خشکسالی , همه آن حوالی , آهو هنوز داشت در دل امید , باز هم در دل صحرا دوید , چشمانش تار شد , و تعادلش بهم خورد , اما باز هم می دوید , در آن صحرا, به ناگاه آبشخوری دید , کوچک و پر آب , و بود در کنارش , مقداری علف , آهوی تشنه با پاهای لرزان , خود را بر لب آبشخور رساند , و سیر از آن آب گوارا نوشید , در میان آب , چهره انسانی دل آرا دید , او لبخند زد , به آهو , و دور شد و رفت , و ناپدید شد , در میان دشت , در حالی که به همراه داشت , انرژی هایی , از جنس طلا , و عشق طبیعت , ( دل آرا شرکاء )

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان