کانال تلگرام رودآور
شهید ملکی، شهید شاخص سال96 تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش

 

 

ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از رزمندگان و هنرمندان دفاع مقدس:
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس‌های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می‌توان بر همه موانع و چالش‌ها، مؤمنانه غلبه کرد.
آیت‌الله نوری همدانی:
مرجع تقلید شیعیان گفت: رژیم آل خلیفه با یورش به بیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم اوج شقاوت و خباثت خود را به رخ جهانیان کشید و مجری اوامر اربابان آمریکایی و عربستانی و غربی خود شد.
اندک شانس های صلح نیز از بین می رود؛
با وضعیت پیش آمده و نیز جانبداری‌های مکرر گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا گزینه‌ای غیر از جنگ برای آزادسازی مناطق اشغالی قره باغ وجود ندارد.
استخوان در گلو مانده؛
اصلاح طلبان تمامی میوه های خود را در سبد شیخ مدعی اعتدالی چیدند که بارها به ضعف دولتش اعتراف کرده اند، روحانی توانست علیرغم عملکرد فاجعه بار 4 ساله اش با دوقطبی سازی کاذب جنگ و صلح و دادن وعده های مجدد و با بهره گیری از تمامی امکانات دولتی و اتفاقات دیگر رای جمع کند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بيان اينكه رهبري فرموده بودند «در انتخابات وارد فضای امنيتی نشوید» اما برخي اهميتي ندادند، گفت: در مناظرات تلويزیونی برخي حرف از موشک‌های زیرزمیني و شعار بر روی آن‌ها زدند، چرا این حرف‌ها را می‌زنید؟ فکر می‌كنید به خاطر چهار تا رأی می‌شود با امنیت کشور بازی کرد؟
خشم آل سعود از بن حمد آل ثانی؛
تمیم بن حمد آل ثانی،امیر قطر حزب الله لبنان را حزب مقاومت و ایران را کشوری اسلامی و یک وزنه سنگین در منطقه توصیف کرد.
واکنش نمایندگان مجلس به سند ۲۰۳۰؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای سند ۲۰۳۰ در آموزش و پرورش نمونه ای از نفوذ فرهنگی و خطرناک تر از شبیخون فرهنگی است، مطرح کردند: حذف دین از جامعه مهمترین هدف سند ۲۰۳۰ است.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان:
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: امروز شاهد هستیم که نه خیانت های بنی صدر توانست جلوی صدور انقلاب را بگیرد نه ترورهای کور منافقین و همچنان این ملت سربلند کشورمان هستند که به مانند دوران دفاع مقدس با ایستادگی در برابر تهدیدها و دشمنی های امریکا و هم پیمانانش ایستادگی می کنند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در 2030 ما متعهد شده ایم که تمام دانشمندان، متخصصان و فن آوران خود را در اختیار سازمان ملل قرار می دهیم تا به کشور های منطقه اعزام شوند و به آنها نیز آموزش بدهند.
روحانی گرچه پیروز انتخابات شد اما باید بداند چه آنانی که به او و وعده هایش رأی دادند و چه آنانی که خواستار تغییر برای پیشرفت کشور بودند همگی این روزها هر کدام مطالباتی دارند و مردم و وعده های دیگری که مانده اند تا چهار سال دیگر را تجربه کنند که چه زمانی محقق می شوند و این بار تک تک مردم خودشان ناظری هستند بر وعده و وعیده های داده شده.
رحمانی فضلی در گفت‌وگوی ویژه خبری:
وزیر کشور گفت:‌ تا شورای نگهبان صحت انتخابات را تأیید نکند ما هیچ آماری از تفکیک استانی در انتخابات را اعلام نمی‌کنیم.
ورزش همدان در دولت يازدهم روزهاي خوبي را سپري نكرد و شايد تزريق يك تفكر نو با نيرويي تازه نفس، علي‌الحساب بهترين راه ممكن براي برون‌رفت ورزش از آن رخوت و روزمرگي هميشگي باشد.
اشتباه راهبردی رژیم آل خلیفه؛
در نتیجه افزایش موج نارضایتی مردم به‌ ویژه اهل تسنن از اقدامات رژیم سعودی، این سرکوب‌ها نتیجه معکوس داده ومی‌تواند قشر خاکستری و ساکت مردم بحرین را نیز به خیابان ها بکشاند.
رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد کشورش نخواهند گذاشت ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند.
از اعتراض قانون مدارانه رئیسی تا آرامش در کشور؛
انتخابات سال 96 و رفتار یکی از کاندیداها، یک کلاس درس برای آموزش دموکراسی محسوب می شود.
اختلاف حامیان دولت با اصلاح طلبان بالا گرفت؛
اعتدال و توسعه، اصلی ترین حزب حامی حسن روحانی است. این حزب در جریان انتخابات شوراهای شهر، ابتدا قصد داشت با اصلاح طلبان ائتلاف کند. به همین منظور به عضویت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان که ماموریتش، تعیین لیست شوراها بود درآمد.
مشمولین برای دریافت سود سالیانه سهام عدالت باید شماره شبا بانکی مربوط به حساب معتبر و غیر مسدود و به نام خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند.
بررسی ها نشان می دهد که با پذیرش 2030 راه برای ثبت شکایت های مختلف یونسکو علیه ایران باز می شود؛ به خوبی مشخص است که اعتراضات یونسکو به یک تذکر ختم نشده و در ادامه اگر موارد اعتراض آنها در کشور رفع نشود، فضا برای وضع تحریم‌های جدید علیه ایران باز می شود.
روحانی در نشست خبری:
رئیس‌جمهور گفت: اجتماع در عربستان به اعتقاد من یک اجتماع نمایشی بود و هیچ ارزش سیاسی و عملی نداشت از این نمایش‌ها قبلا هم عربستان سعودی درست کرده بود.
مقایسه آرای منتخبان ریاست‌جمهوری و رقبای اصلی در ادوار گذشته
در این دوره از این انتخابات، حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان رقیب اصلی کاندیدای پیروز توانست با 16 میلیون رأی یک حد نصاب جدید را در تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی رقم بزند.
به اتهام اهانت به پيامبر اسلام(ص)
یکی از اعضای علي‌البدل دوره پنجم شورای شهر همدان بازداشت شد.
نقوی حسینی:
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: نام بردن از افراد در تلویزیون دغدغه مردم نیست، اولویت اول ملت مسائل اقتصادی و معیشتی است و به دولت هم یکبار دیگر فرصت دادند تا آنچه را مدعی است که زمینه‌هایش را فراهم کرده است عملی کند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: سند 2030 باید در سطح کلان چون شورای انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گرفت.
سخنگوی هیأت نظارت بر انتخابات در همدان:
سخنگوی هیأت نظارت بر انتخابات در همدان گفت: برخی از تخلفات که باید از طریق دفتر نظارت به هیأت نظارت مرکزی و شورای نگهبان ارجاع می‌شد، ارسال شده و در فرصت مقرر بررسی و نتیجه اعلام می‌شود.
در نشست خبری مشترک با همتای سعودی
وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که کشورش به تحمیل تحریم‌ها علیه ایران ادامه می‌دهد.

صفحه‌ها