کانال تلگرام رودآور
شهید شاخص سال  95تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش

 

 

ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب اجتماعی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان اینکه 50 درصد سرطان‌ها قابل درمان هستند، گفت: رژیم غذایی مناسب، استفاده از سبزیجات و میوه‌ها، تحرک و ورزش از ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به بکارگیری 200 کامیون برای انتقال آوار حادثه ساختمان پلاسکو تأکید کرد: تاکنون 2500 تن آهن‌آلات از محل ساختمان پلاسکو انتقال داده شده است.
گزارشی از محل حادثه پلاسکو/
ساعاتی پس از حادثه پلاسکو شایعاتی مبنی بر ارسال پیامک از سوی آتش‌نشانان محبوس شده در شبکه های مجازی منتشر شد.
بررسی حوادث کار به بهانه فاجعه پلاسکو؛
افزایش آمار حوادث ناشی از کار در حالی در کارگاه های کشور رقم می خورد که به گفته معاون وزیر کار دولت فقط در سال 94 به علت وقوع حوادث ناشی از کار ۵۰۰ میلیارد تومان غرامت پرداخت کرده است
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه ستادهای مدیریت بحران برنامه های فرهنگ سازی مدونی برای صدا و سیما دربرخورد با بحران ها مصوب کنند، گفت: با این حال علاوه بر ضرورت فرهنگ سازی برای مواجه شدن با بحران های این چنینی به نظر می رسد خلاء قانونی برای ضمانت اجرایی اخطاریه های شهرداری و شورای شهر وجود دارد.
فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان گفت: یک باند پنج نفره سرقت احشام در تویسرکان دستگیر شدند.
بینایی یکی از ارزشمندترین حواس انسان محسوب می شود و بر همین اساس عفونت چشم می تواند شرایطی آزاردهنده را ایجاد کند.
مدیرکل بهزیستی استان همدان خبر داد
مدیرکل بهزیستی استان همدان از برگزاری دومین دوره تخصصی جدید به نام «هنردرمانی» برای مراکز غیر دولتی معلولان ذهنی توسط بهزیستی استان خبر داد.
مراكز تجاري و سازه‌هاي بلندمرتبه‌اي با ضريب ايمني پايين
بازار همدان و برخي از مراكز تجاري و سازه‌هاي بلندمرتبه اين شهر ضريب ايمني پاييني دارند كه بايد با ايمن‌سازي آن نگذاريم آتشفشان خفته پلاسكوي اين شهر بيدار شود.
نشست خبری بررسی آخرین وضعیت حادثه ریزش پلاسکو/در حال بروز رسانی
معاون دادستان تهران افزود: شخصا در پاساژ کویتی ها حاضر و از نزدیک روند را مشاهده کردم، در همان لحظه اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند و سپس اجساد را معاینه کردیم. اجساد دارای تروما و فساد نعشی پیشرفته بودند، بعد از بررسی ها این شایعه در مورد زنده بودن آن‌ها تکذیب شد و همچنین در ادامه روند عملیات خدمات قضایی در مورد مالکین و متصرفین داشتیم.
معاون اول قوه قضائیه گفت: اشاره به اینکه حکم جلب فرزند ابتکار صادر شده است.
یادبود آتش نشانان فداکار در ویژه برنامه نیشگون نیوز/
شصت و هفتمین قسمت از بسته خبری «نیشگون نیوز» با رویکرد یادبود آتش نشانان فداکار منتشر شد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: از ابتدای سال ۹۳ تا کنون تعداد ۲۱۰۴ حلقه چاه غیرمجاز در استان همدان پر و مسدود شده است.
حادثه دلخراش پلاسکو که منجر به پرواز تعداد زیادی از فرشتگان نجات و سربازان آتش نشانی شد، آسمان سراسر ایران را غمبار کرد و بسان زنگ خطری برای همه مردم و مسوولان به صدا درآمده است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از روی دادن دو انفجارناشی از نشت گاز در دو منزل مسکونی در دو محل مجزا در همدان خبر داد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان اظهارکرد: عوامل این نیرو شامگاه شنبه در یک عملیات پلیسی ، زوج حامل 40 کیلوگرم تریاک را در ورودی شهر اسدآباد دستگیر کردند.
اعلام آمادگی شهرداری تویسرکان برای بازسازی بافت های فرسوده؛
در حدود 177 هکتار از بافت شهری تویسرکان فرسوده است و درست در زمانی که می رفت مردم با تسهیلات کم بهره دست به تخریب و بازسازی مساکن فرسوده خود بزنند، ورق برگشت و در دو سال اخیر متقاضیان وام مسکن با سودهای بانکی بالا عقب نشینی کردند و این روزها بیش از همیشه نگران مساکن غیرایمن خود هستند.
وجود گیاهان آپارتمانی و رشد آنها در شرایط مناسب و در فضای داخلی خانه پر از حس خوب و شادابی است.
آيا هيچ يک از اين دو گروه بر ديگري برتري دارند؟ سحرخيزي بهتر است يا شب نشيني؟ اگر هنوز به طور صد درصد نمي‌دانيد جزو کدام گروه هستيد آزمون خودشناسي اين مطلب را انجام دهيد.
مدیرکل میراث فرهنگی همدان:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه فضا برای کارتن به دستان غیر مجاز ناامن شود، گفت: خانه‌مسافرها موجب توزیع درآمد گردشگری در بین مردم می‌شود.
پلاسکو زنگ خطر را به صدا درآورد
آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران و حادثه تلخی که از آن باقی ماند، زنگ هشداری برای سایر بافت‌های فرسوده و ناایمن به ویژه در بازارها و پاساژهایی است که ایمنی آنها در حد صفر است.
مدیر دفتر کانون هموفیلی استان همدان:
مدیر دفتر کانون هموفیلی استان همدان خواستار همكاري اداره اوقاف در ساخت درمانگاه جامع بيماران هموفيلي غرب كشور شد.
مستند ویدئوی دانا از محل حادثه پلاسکو/
مستند ویدئویی دانا از تلاش طاقت فرسای امدادگران در مخروبه های پلاسکو
استاندار همدان با ابراز تاسف از حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو تهران، ایثار و فداکاری آتش نشانان را جهادی مقدس و جاودانه خواند.
24 ساعت از حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می‌گذرد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.

صفحه‌ها