صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

اینجا تویسرکان؛ بهشت گردشگران نوروزی؛(5)
مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب اجتماعی

دادستان همدان تأکید کرد؛
دادستان همدان گفت: بیماران اُتیسم با توجه به شرایط خاصشان نیازمند دریافت خدمات درمانی تخصصی هستند، اما متأسفانه حتی یک مرکز نگهداری و توابنخشی در استان وجود ندارد.
فرماندار تویسرکان خبر داد؛
فرماندار تویسرکان گفت: نزدیک به هفت و نیم هکتار از زمین های نزدیک منطقه خوش آب و هوای کمربسته در شهر سرکان برای خانه دار شدن 250 تویسرکانی اختصاص یافته و بنا است به صورت رایگان این زمین ها را به صورت قطعاتی 200 متری مشترکاً در اختیار دو متقاضی قرار داده شود.
دادستان بهار دستورات مقتصی بری ایمن ستزی محور بهار _روستای سهام آباد را صادر کرد.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان گفت: مردم ما ثابت کردند که زیر خیمه حسینی، پای علم ولایت هستند، آنان خوب می دانند نهضت خمینی(ره) به برکت راه، خون و قیام امام‌ حسین(ع) ما را آزاد کرد.
شهرستان تویسرکان در روز عاشورای حسینی و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایش همگام با دیگر شهرهای ایران اسلامی یکپارچه غرق در عزا و ماتم شد.
عزاداری عاشورای حسینی با حضور فرماندار،امام جمعه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر اقشار مردم شهرستان تویسرکان.
شب عاشورای تویسرکان حال و هوایی دیگر داشت.
در آستانه روز تویسرکان؛
امروز و در آستانه روز تویسرکان، یادواره ۷۵۰ شهید شهرستان تویسرکان با محوریت شهدای عملیات مرصاد برگزار شد.
دادستان اسدآباد خبر داد؛
دادستان اسدآباد از تأمین روشنایی گردنه معروف این شهرستان خبر داد و گفت: به صراحت به رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گفته شده اگر حادثه ای ناشی از عدم تأمین روشنایی این گردنه رخ دهد و کارشناس هم این موضوع را تأیید کند، قاطعانه و قانونی با مسوول مربوطه برخورد می شود.
خداوند بی همتا را سپاس بر آنچه به ما ارزانی داد...
امروز همزمان با سراسر کشور دستان پر تنمای مردم مؤمن تویسرکان در لحظه لحظه های ناب عاشقی در درگاه احدیت و در قنوت بی نظیر نماز عید سعید فطر بالا رفته و آنان هماهنگ و یک صدا خواندند: "اللّٰهُمَّ أَهْلَ الْكِبْرِياءِ وَالْعَظَمَةِ، وَأَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ ... توفیق اقامه این نماز پرشکوه بی شک پاداش مؤمنانی که به سوی جایزه یشان شتافتند.
به همت جوانان؛
تویسرکانی ها، سیدشهاب را به عنوان یکی از روستاهای قرآنی معروف می شناسند، با اهالی خون گرمی که در ترویج و ترغیب جوانان به آموزه های قرآنی پیشگام هستند.
راهپیمایی روز جهانی قدس در تویسرکان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان با بیان اینکه صهیونیسم جنایتکار تنها یک گروه تروریستی بیشتر نیست، گفت: به فضل الهی اسرائیل غاصب توسط جبهه مقاومت به زودی نابود می شود.
در سومین شب از لیالی قدر؛
مراسم احیا سومین شب از لیالی قدر تویسرکان با حضور و وداع با پیکر مطهر شهید گمنام تازه تفحص شده برگزار شد.
پیدا کردن زمان و انرژی برای ورزش منظم یا تهیه وعده‌های غذایی سالم می‌تواند سخت باشد؛ با این حال تلاش‌های شما از بسیاری جهات و تا آخر عمر نتیجه خواهد داد.
میراحمدی تشریح کرد؛
رئیس ستاد مرکزی اربعین توضیحاتی در خصوص برگزاری مراسم اربعین حسینی در سال ۱۴۰۲ ارائه کرد.
اقدام عجیب اسنپ علیه تپسی؛
شورای رقابت، شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ را به ارتکاب رویه ضد رقابتی محکوم کرد.
همزمان با سراسر کشور؛
همزمان با دلدادگان مولا در سراسر کشور، تویسرکانی های ولایتمدار هم نوا شدند با فرشتگان در اقامه نخستین شب از شب های پر تلاطم قدر.
مدیر حوزه علمیه تویسرکان از برگزاری همایش عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد.
اینجا تویسرکان؛ بهشت گردشگران نوروزی؛(5)
رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تویسرکان گفت: خانه تاریخی اقتداری با قدمتی بیش از 150 ساله، خانه صنایع دستی شهرستان را در دل خود جای داده و این روزها میزبانی رویایی و خاطره انگیز برای مسافران و گردشگران نوروزی شده است.
اینجا تویسرکان؛ بهشت گردشگران نوروزی؛(5)
رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تویسرکان گفت: خانه تاریخی اقتداری با قدمتی بیش از 150 ساله، خانه صنایع دستی شهرستان را در دل خود جای داده و این روزها میزبانی رویایی و خاطره انگیز برای مسافران و گردشگران نوروزی شده است.
با پیگیری های نماینده و فرماندار تویسرکان و ورود تمام قد یک خیر؛
فرماندار تویسرکان گفت: به همت پیگیری های نماینده مردم در مجلس برای ورود تمام قد یک خیر و اهدای دو هکتار زمین، بالاخره پلیس راه مستقل شهرستان ساخته می شود.
با پیگیری های نماینده و فرماندار تویسرکان و ورود تمام قد یک خیر؛
فرماندار تویسرکان گفت: به همت پیگیری های نماینده مردم در مجلس برای ورود تمام قد یک خیر و اهدای زمینی به مساحت دو هزار مترمربع، بالاخره پلیس راه مستقل شهرستان ساخته می شود.
کارشناس ارشد تاریخ ایران:
کارشناس ارشد تاریخ ایران گفت: تصمیم امام راحل(ه) مبنی بر برگزاری یک همه پرسی، تدبیری هوشمندانه در مسیر تثبیت و افزایش اقتدار انقلاب بود و این گونه مردم با حضور پرشور خود در انتخابات فروردین 1358 در عمل هم به جمهوریت نظام رأی دادند و هم به اسلامیت آن و نظامی بر پایه مردم سالاری دینی را بنا نهادند.
دادستان همدان:
دادستان همدان با بیان اینکه رأی بیش از 98 درصدی مردم انقلابی ایران به جمهوری اسلامی برای اجرای قوانین الهی بود، گفت: در مسیر رسیدن به قله باید، همزمان هم نقاط قوت را تقویت کرد و هم با شناسایی نقاط ضعف برای رفع مشکلات و اشکالات موجود در تلاش باشیم و این مهم با وحدت همه اقشار جامعه شدنی است.

صفحه‌ها