کانال تلگرام رودآور
شهید شاخص سال  95تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش

 

 

ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب اجتماعی

مديركل آموزش و پرورش استان همدان خبر داد
مديركل آموزش و پرورش استان همدان از اسكان و پذيرش 26 هزار و 124 نفر در مدارس و مراكز اسكان فرهنگيان اين استان خبر داد.
نبود نقدینگی، بسته بودن بازارهای جهانی و عدم حمایت کافی از بافنده‌ها بخشی از دلایلی است که باعث رکود صنعت ناب فرش دستباف در شهرستان ملایر شده است.
گزارشی از یک اقدامی شایسته؛
اهالی روستاهای اسدآباد با اقدام خداپسندانه‌ای، ضمن حذف مخارج سنگین مجالس ختم اموات آن را در راه تأمین نیازهای افراد محروم و نیازمند صرف می‌کنند.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان گفت: تیم های اورژانس این استان از 25 اسفندماه سال گذشته تا چهارم فروردین ماه جاری یک هزار و 396 ماموریت انجام داده اند.
رئيس سازمان بسيج سازندگي استان همدان خبر داد:
رئيس سازمان بسيج سازندگي استان همدان گفت: در راستای اهتمام ویژه به منویات مقام معظم رهبری، گروه های جهادی این نهاد در ابتدای سال جاری در مناطق محروم چهار شهرستان تویسرکان، کبودرآهنگ، نهاوند و اسدآباد با رویکرد محرومیت زدایی و مهارت آموزی برای ایجاد اشتغال فعالیت می کنند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: عصر دیروز ۱۹ گردشگر که در منطقه کلدر خرم‌آباد دچار سیلاب شده بودند نجات یافتند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان خبر داد:
مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان از وضعیت مطلوب پایگاه های اورژانس و مراکز درمانی روستاهای این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.
رییس اورژانس کشور از آخرین وضعیت تعداد مصدومان حوادت چندگانه ترافیکی محور مشهد باغچه خبرداد:
رییس اورژانس کشور گفت: تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در محور مشهد ـ نیشابور 68 مصدوم به جای گذاشت، همچنین در این حادثه یک کودک فوت کرد.
برخی افراد به رغم تلاش زیاد برای کاهش وزن، نمی توانند وزن اضافی خود را کم کنند؛ این موضوع دلایل مختلفی همچون مصرف نکردن آب به اندازه کافی ، کمبود خواب و برخی بیماری ها دارد.
رییس اورژانس کشور خبر داد:
رییس اورژانس کشور گفت: به طور میانگین تاکنون در ایام تعطیلات نوروزی، روزانه بیش از هشت هزار مأموریت توسط اورژانس کشور انجام شده است.
رئیس پلیس راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: به دلیل وجود بارش برف در محورهای همدان ـ کرمانشاه، همدان ـ سنندج، همدان ـ بیجار و گردنه های اسدآباد و همه کسی همراه داشتن تجهیزات زمستانی الزامی است و هر شخصی زنجیر چرخ نداشته باشد ضمن اعمال قانون برگردانده می شود.
گلایه مندی تویسرکانی ها بالا گرفت؛
یکی نیست بگوید که مسئولان محترم مگر نامه وزارت کشور برایتان نیامده است که روزهای آخرسال بارندگی است یا مگر استانداری نامه نداده که از ۱۵اسفند دستگاهی حق حفاری ندارد؟!
سومین روز از فصل بهار؛
همزمان با سومین روز از فرودین ماه تویسرکان با بارش برف رخت سفید بر تن کرد.
خانه اقتداری با چهار حیاط مرکزی به جای مانده از دوران قاجاریه، که این روزها با عنوان خانه صنایع دستی هم شناخته می شود، میزبانی رویایی و خاطره انگیز برای مسافران و گردشگران نوروزی شده است.
مسئول اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای تویسرکان از نصب بنر تابلو در محورهای اصلی به منظور افزایش ایمنی سفر و افزایش توجه مسافران نوروزی به رعایت نکات ایمنی سفر و رانندگی مطمئن خبر داد.
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، با اشاره به مسافرت های نوروزی، نسبت به اطمینان از سلامت تهیه و مصرف غذاهای بین راهی هشدار داد.
تقویم آزمونی ۹۶؛
کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ در اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود. آزمون های متعدد پزشکی نیز در این ماه برگزار خواهند شد.
رئیس پلیس راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به پراکنده بارش باران و برف در برخی از محورهای استان و حتی لغزندگی آن محورها و استفاده از زنجیر چرخ تنها در گردنه اسدآباد، گفت: با این وجود در چند روز اخیر نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 37 درصدی تردد در محورهای استان همدان روبرو بودیم.
یکی از بناهای تاریخی این شهرستان خانه مسعودی است که با یک هزار و 332 متر مربع، در دو طبقه بنا شده است و در بدو ورود هر گردشگری مجذوب حیاط و باغچه دلربایش می شود.
رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان خبر داد
رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از ورود سامانه بارشی قوی از روز پنجشنبه هفته جاری به استان خبر داد.
رییس اداره هواشناسی تویسرکان خبر داد:
رییس اداره هواشناسی تویسرکان با بیان اینکه میزان آخرین بارش ها در دو روز گذشته 42 میلیمتر بوده است، افزود: جمع بارش در سال زراعی جاری 353.1 ثبت شد، که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد کاهش داشته است.
ریس اداره راهداری وحمل ونقل تویسرکان خبر داد:
ریس اداره راهداری وحمل ونقل تویسرکان از توزیع برشورها و کتابچه های ستاد تسهیلات سفر اداره کل راهداری وحمل ونقل استان خبر داد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان خبر داد؛
مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان از تولد پنج نوزاد در روز 30 اسفند ماه خبر داد.
فرماندار شهرستان تویسرکان گفت: تویسرکان یکی از شهرستان میهمان‌پذیراست که بیشترین مسافران و میهمانان نوروزی از سراسر کشور وارد شهرستان تویسرکان می‌شوند.
روز نخست ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان تویسرکان با استقبال داوطلبان آغاز شد.

صفحه‌ها