نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

خطیب نماز جمعه تویسرکان عنوان کرد
خطیب نماز جمعه تویسرکان با بیان اینکه شرایط کرونایی تدبیر لازم دارد نه تعطیلی، گفت: مراسم مذهبی از جمله غدیر و محرم باید با شکوه تر و پرجلوه تر از همیشه و البته با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روزهای کرونایی برگزار شود.
به مناسبت هشتمین سالروز تأسیس پایگاه خبری تحلیلی رودآور؛
مجموعه خبری رودآور؛ به عنوان نخستین پایگاه خبری مستقل مردمی در پایتخت طلای سبز ایران، به دور از هر گونه وابستگی جناحی، این روزها تجربه هشت ساله مطالبه گری خود را مرور می کند و با تأسی از مولای متقیقان در برابر منفعت طلبان و دنیاپرستان ایستاده است و در سایه ولی امر خود امام خامنه ای، انقلابیگری را ترجمه و تفسیر می کند.

اخبار استان همدان

رئیس کل دادگستری استان همدان مطرح کرد:
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه از 2 هزار و 135 عفو اعلام شده از سوی رهبر انقلاب به مناسب عید غدیر، 230 عفو خورده مربوط به استان همدان است، گفت: پیگیر آن هستیم تا عفوخوردگان در کارگاه های تولیدی مشغول به کار شده و کسب درآمد کنند.

اخبار جهان

پیام رهبر انقلاب در پی فاجعه در بیروت:
رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پیامی در پی فاجعه دردناک بندر بیروت تاکید کردند: در فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم و خسارات شدید شده با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم.