صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

ساختارشکنی دیگر در یک شهر کوچک!
عصر امروز یک بانو مسابقه فوتبال آقایان در تویسرکان را داوری کرد، این مسابقه بدون اطلاع اداره ورزش و جوانان و در زمین چمن آموزش و پرورش برگزار شده، انتظار می رود هم مدیر کل استان و هم رئیس آموزش و پرورش شهرستان پاسخگوی این حرکت ساختارشکنانه باشند و در مرحله بعد فرماندار که رئیس شورای آموزش و پرورش است برای مردم شفاف سازی کند.
تمدید مجوز فعالیت یک معدن توسط ضدمردم ها!
فعالیت معدن بالادست سد سرابی در تویسرکان نه تنها عمر مفید سد را کاهش داده، بلکه خطر آلودگی آب 60 هزار نفر را تهدید می کند، به همین علت با پیگیری های رودآور دادستان شهرستان وارد میدان شد و از تشکیل پرونده قضایی برای مالکان این معدن خبر داد.

اخبار استان همدان

با رویکرد اهتمام به تحقق شعار سال محقق شد؛
رئیس کل دادگستری استان همدان بازدیدهای برنامه ریزی شده و مرتب از واحدهای تولیدی برای شناسایی مشکلات آنان را، رویکردی اساسی برای چاره جوییو ارائه راهکارهایی زیربنایی و عملیاتی با هدف رفع موانع تولید می داند.

گوناگون

به داد یکدیگر برسیم؛
به همت مجمع خیرین سلامت تویسرکان، به تازگی "پویش نذر نفس" برای خرید و توزیع امانی دستگاه های اکسیژن ساز، كپسول اكسيژن و متعلقات مربوطه، با هدف کمک به بیماران نیازمند کرونایی راه اندازی شده، تا نفسی تازه به آنان ببخشد، دردشان را بکاهد و نفس هایشان را به زندگی بازگرداند.

تصاویر شما

تصاویر زیبای دامنه ی کوه افشار شهرستان تویسرکان به ارتفاع 2840 متر در شمال شرقی تویسرکان بعد از 2ساعت ونیم کوهپیمایی رسیدن به این چشمه نوشیدن یک لیوان آب گوارا چه لذتی دارد از همشهریان دعوت می شود حتما سری به این مکان زیبا بزنند واز طبیعت زیبا ی آن در ایام تعطیلات استفاده کنند.