صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

مطالبه تویسرکانی ها طبق قاعده اهم فی الاهم؛
اگر قرار باشد بخش قابل توجه و تعدادی بسیاری از قوانین مرتبط با آیین نامه بهداشتی آرامستان ها در محوطه امامزاده ناصر(ع) تویسرکان نادیده گرفته شود، بهتر است با تجمیع نظرات تمامی کارشناسان، طبق قاعده اهم فی الاهم، زمین های روبروی آرامستان فعلی را برای آرامستان جدید در نظر بگیرند که تنها یک قانون در آن نقض می شود نه ده ها قانون.
طلای سبز بلای جان شد!
هنوز چند روزی از فصل گردوتکانی در تویسرکان نگذشته که شاهد ثبت 40 مورد سقوط و در نهایت فوت دو گردوتکان و قطع نخاع شدن دو نفر دیگر بودیم و معلوم نیست چرا هنوز برخی منفعت طلبان با ژست دروغین کار کارشناسانه باغداران را از اجرای طرح سرشاخه کاری درختان که می تواند عاملی برای پیشگیری از سقوط های هولناک باشد باز می دارند!

اخبار استان همدان

با رویکرد اهتمام به تحقق شعار سال محقق شد؛
رئیس کل دادگستری استان همدان بازدیدهای برنامه ریزی شده و مرتب از واحدهای تولیدی برای شناسایی مشکلات آنان را، رویکردی اساسی برای چاره جوییو ارائه راهکارهایی زیربنایی و عملیاتی با هدف رفع موانع تولید می داند.

گوناگون

به داد یکدیگر برسیم؛
به همت مجمع خیرین سلامت تویسرکان، به تازگی "پویش نذر نفس" برای خرید و توزیع امانی دستگاه های اکسیژن ساز، كپسول اكسيژن و متعلقات مربوطه، با هدف کمک به بیماران نیازمند کرونایی راه اندازی شده، تا نفسی تازه به آنان ببخشد، دردشان را بکاهد و نفس هایشان را به زندگی بازگرداند.

تصاویر شما

تصاویر زیبای دامنه ی کوه افشار شهرستان تویسرکان به ارتفاع 2840 متر در شمال شرقی تویسرکان بعد از 2ساعت ونیم کوهپیمایی رسیدن به این چشمه نوشیدن یک لیوان آب گوارا چه لذتی دارد از همشهریان دعوت می شود حتما سری به این مکان زیبا بزنند واز طبیعت زیبا ی آن در ایام تعطیلات استفاده کنند.