کانال تلگرام رودآور
شهید شاخص سال  95تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش

 

 

ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:
وبلاگ "ابن تیهان" نوشت:
وبلاگ شهر خوبان نوشت:
وبلاگ "زنان کویر" نوشت:

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

بهره وری حداکثری از حضور مسئولان کشوری در تویسرکان؛
حضور مسئولان ارشد کشوری در تویسرکان به گفته برخی تویسرکانی ها به نفع مردم این شهرستان بوده و به گفته برخی نه تنها سودی نداشته است بلکه سبب صرف هزینه های اضافی در پذیرایی از این مسئولان بوده است و اما نماینده مردم تویسرکان می گوید: که برای شناخت بیشتر و عمیق تر مسئولان از توانمندی ها و مشکلات شهرستان به دنبال حضور مسولان در شهرستان هستیم.
اعلام آمادگی شهرداری تویسرکان برای بازسازی بافت های فرسوده؛
در حدود 177 هکتار از بافت شهری تویسرکان فرسوده است و درست در زمانی که می رفت مردم با تسهیلات کم بهره دست به تخریب و بازسازی مساکن فرسوده خود بزنند، ورق برگشت و در دو سال اخیر متقاضیان وام مسکن با سودهای بانکی بالا عقب نشینی کردند و این روزها بیش از همیشه نگران مساکن غیرایمن خود هستند.

اخبار ایران

سودجویان شبکه های اجتماعی به احساسات مردم هم رحم نکردند
به دنبال حادثه تلخ آتش سوزی در ساختمان پلاسکو، سودجویان شبکه های اجتماعی به احساسات مردم هم رحم نکردند و با بهره گیی از عدم شناخت برخی دیگر از کاربران شبکه های مجازی به دنبال انتشار نماد رز سیاه به بهانه همدردی با آتش نشانان هستند در حالی که این نماد، مظهری از آشوب طلبی و ضد حکومت بودن است.

گوناگون

آيا هيچ يک از اين دو گروه بر ديگري برتري دارند؟ سحرخيزي بهتر است يا شب نشيني؟ اگر هنوز به طور صد درصد نمي‌دانيد جزو کدام گروه هستيد آزمون خودشناسي اين مطلب را انجام دهيد.