کانال تلگرام رودآور
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش

 

 


ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:
وبلاگ "ابن تیهان" نوشت:
وبلاگ شهر خوبان نوشت:
وبلاگ "زنان کویر" نوشت:
رویترز خبر داد:
نگاه فیفا به فغانی از پشت پلک های بسته آسیا؛

اقتصادی مقاومتی

کارآفرینی یک خانواده تویسرکانی در راستای اقتصاد مقاومتی؛
همراه با اشترملی ها برای برگزاری جشنواره ای بزرگ در تویسرکان:

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

پیگیری یک مطالبه؛
نبود صنایع تبدیلی و جانبی و حتی سردخانه کافی برای نگهداری از محصولات سردرختی، معضلی بزرگ برای باغداران سراسر کشور است، امید آن که مسئولان بالادستی برنامه های مدونی برای رفع چنین مشکل بزرگی بیاندیشند، موضوعی که مردم از دولت تدبیر و امید می خواهند تدبیر به موقع و سریع برای حل مشکلاتشان است نه تعلل در پاسخگویی به مطالباتشان.
در حاشیه بازدید معاونان وزیر راه و شهرسازی از یک پروژه مطرح شد؛
در حالی که علیزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید که افتتاح بیمارستان قائم تویسرکان با این حجم سنگین کار سال آینده رقم می خورد، که مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی تأکید دارد حال که اعتبارات جذب شده، سه شیفته کار شود تا بهره بردای سال 96 باشد.

اخبار استان همدان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان با بیان اینکه سالانه بیش از 13 میلیون دلار صنایع دستی از استان صادر می شود، گفت: از این میزان سهم صادرات سفال هشت میلیون دلار است.

اخبار ایران

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امروز یک سال از مهلت 45 روزه مجلس به دولت در خصوص اصلاح نظام بانکداری اسلامی می گذرد اما دولت هیچ حرکتی در این باره انجام نداده و لایحه ای را مبنی بر اصلاح نظام بانکی کشور تقدیم مجلس نکرده است که امیدوارم در سال جاری این اقدام از سوی دولت صورت پذیرد.

گوناگون

طرح رجیستری گوشی موبایل از ۲۸مهرماه با مانیتورینگ شبکه برای بررسی اصالت گوشی‌ها آغاز می‌شود و از اوایل آبان که احتمال دارد پنجم یا ششم آبان باشد، یک یا دو مدل گوشی قاچاق منتخب دیگر در شبکه فعال نخواهند شد.

تصاویر شما

امروز؛
امروز روز مباهله است و هنوز تعدادی از حاجیان ایرانی پس از اعمال حج تمتع به ایران بازنگشته اند و از فرصت باقیمانده بهره گرفته و صبح قبل از طلوع آفتاب بیدار شدند تا به غار حرا بروند و در آن جا برخی از اعمال این روز بزرگ را به جا آورند.