پیغام خطا

Strict warning: Only variables should be passed by reference در theme_lightbox2_image() (خط 87 از /home/roodavar/domains/roodavar.ir/public_html/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.formatter.inc).

آخرین اخبار

پربیننده ها

25. مهر 1396 - 10:16   |   کد مطلب: 31033
در حالی که روز گذشته نجفی شهردار تهران ادعای ممنوع التصویری خود را مطرح کرد و امروز رسانه های زنجیره آن را برجسته کردند، شب گذشته نشست نجفی سه بار از سوی صدا و سیما پخش شد

به گزارش رودآور به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیشتر از یک ماه از روی کار آمدن نجفی به عنوان شهردار تهران گذشته است؛ ورودی که با جنجال همراه شد و برای آنکه حکم سرپرستی به نام فرد دیگری زده نشود وزارت کشور شبانه روزی مراحل قانونی برای شهردار شدن نجفی را طی کرد.

در یک ماه گذشته نشست های مختلفی از سوی نجفی برگزار شد اما رسانه های زنجیره ای و خود وی دست از جنجال برنداشته و شخص شهردار در اقدامی عجیب روز گذشته نجفی اعلام کرد که از سوی صدا و سیما ممنوع التصویر شده و همین موضوع با حاشیه هایی همراه بود.

رسانه های زنجیره ای نیز در اقدامی هماهنگ ممنوع التصویری نجفی را برجسته کردند و به عنوان یک خوراک خبری روی آن مانور دادند، این در حالی بود که شب گذشته صداوسیما در ساعت 19 و 50 دوشنبه شب، در پربیننده ترین ساعت شبکه تهران، نشست خبری شهرداری را پخش کرد.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال تلگرام رودآور
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش