آخرین اخبار

5. مهر 1395 - 8:03   |   کد مطلب: 24333
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: تکریم خانواده شهدا در راستای پاسداشت صبوری و ایثارگری های آن ها است.

به گزارش خبرنگار رودآور،همزمان با هفته دفاع مقدس فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تویسرکان از خانواده های شهید محمد دلاوری، شهید محمد قلیئی و شهیدحاج قاسم محمدی دوست، دلجویی و سرکشی کردند، همچنین دیدار با علی حسین سوری جانباز دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های مسئولان تویسرکانی بود.

در حاشیه این دیدار «سعید سعیدی» فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان به خبرنگار رودآور، گفت: دیدار با خانواده شهدا وظیفه همگان به ویژه مسئولان است.

وی با بیان اینکه صبر خانواده شهدا به ویژه پدران و مادران آن ها در تربیت فرزند و تقدیم کردن آن در راه خدا برای حفظ اسلام مثال زدنی است، اظهار کرد: تکریم خانواده شهدا در راستای پاسداشت این همه ایثارگری آن ها است.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان افزود: ترویج فرهنگ ایثار، شجاعت، شهامت و شهادت در دیدار با خانواده شهدا شکل می گیرد، از این رو دلجویی از آنان ما را از غوطه ور شدن در دنیای مادی نجات می دهد.

سعیدی افتخار، عزت و سربلندی امروز کشورمان را مدیون خون پاک شهدا دانست و عنوان کرد: به همین دلیل خدمت به خانواده های آن بزرگواران وظیفه ای است که بر دوش تک تک آحاد جامعه است.

«محمد داوری» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تویسرکان نیز با با تأکید بر اینکه امنیت، آسایش و عزت امروز ما دستاورد بزرگ صبوری خانواده های شهدا است، گفت: احترام به خانواده های شهدا و تجلیل از آنان، در حقیقت تجلیل از مقام شامخ شهدا است.

وی اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا توقیق بزرگی است که نصیب ما شده است، چرا که مسیر زندگی در این دیدارها برای ما روشن می شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تویسرکان با اشاره به جایگاه خانواده شهدا، افزود: خدمت کردن به پدران و مادران شهدا وظیفه همه است و این خدمت کردن ها در پیروی از آرمان های شهدا شکل گرفته و نهادینه می شود.

شهرستان تویسرکان 755 شهید، 450 جانباز و 38 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 

تصاویری از شهید محمدی دوست

فاطمه زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان