آخرین اخبار

پربیننده ها

27. خرداد 1396 - 8:59   |   کد مطلب: 29043
یک استاد حوزه علمیه و دانشگاه گفت: شجاعت شهید تیموری در دفاع از حریم مجلس بی نظیر بود، با این وجود شاهد بودیم که برخی کاندیداها در زمان تبلیغات برای رأی آوردن با بداخلاقی های انتخاباتی خود به فکر تضعیف و تخریب نیروهای امنیتی بودند.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ هفدهم خرداد ماه سال جاری در جریان حمله تروریستی داعشی های تکفیری به مجلس، شهید سپاه حفاظت مجلس شورای اسلامی، شهید پاسدار  جواد تیموری، به فیض شهادت نایل شد.

از آنجا که ای شهید اصالتاً ار اهالی روستای باباپیرعلی تویسرکان و ساکن پایتخت بود، در تهران تشییع و گلزار شهدای تهران در خاک آرمیده می شود.

شهید تیموری الگوی برای جوانان امروزی

و اما عصر روز گذشته بود که مراسم هفتمین روز شهادت پاسدار شهید جواد تیموری با حضور خانواده این شهید بزگوار، مسئولان ارشد تویسرکان و سایر اقشار مردم شهید پرور در مسجد جامع روستای باباپیرعلی این شهرستان برگزار شد.

حضور نوجوانان و جوان بسیجی که هر کدام آرزوی مدافع حرم شدن را دارند بی نظیر بود.چفیه ها بر گردن همه نشان  از این دارد که آماده دفاع هستند.

جوانان روستا حتی از روزها قبل برای برگزاری چنین مراسمی آستین های خود را بالا زده بودند و نه تنها در شبکه های اجتماعی تصاویری از شهید تیموری را منتشر می کردند بلکه یک روز قبل از برگزاری مراسم نیز حتی بنری مزین به تمثال پاسدار شهید مجلس را در ورودی روستا نصب کرده بودند.

سال گذشته 120 عملیات تروریستی در کشور کشف و خنثی شد

«حجت الاسلام اسکندری» استاد حوزه علمیه در این مراسم با محکوم کردن جنایات داعش به عنوان دست پرورده های عربستان، صهیونیست و امریکا، گفت: به گفته مسئولان کشور 80 گروه ترویستی به دنبال آن هستند تا به ایران اسلامی و ملت ما ضربه بزنند و تنها در سال گذشته بیش از 120 عملیات تروریستی توسط سربازان گمنام امام زمان(عجح) کشف و خنثی شد.

وی اظهار کرد: دشمنان اسلام به ویژه صهیونیست و امریکا از قدرت نفوذ فرهنگ شیعی در جهان به شدت وحشت دارند و از شیعیان ضربه های بسیاری خورده اند، که نمونه آن دفاع حزب الله لبنان از مردم کشورش بود، دفاعی که به یادماندنی شد و صهیونیست ها را با ذلت هر چه تمام به بیرون از کشورشان راندند.

صهیونیست با برپایی دروس دانشگاهی شیعه شناسی به دنبال ضربه زدن به اسلام ناب محمدی(ص) است

این استاد حوزه علمیه و دانشگاه به وجود چندین رشته شیعه شناسی در دانشگاه های امریکا و رژیم اشتغالگر قدس اشاره کرد و افزود: از آنجا که دشمنان اسلام ناب محمدی(ص) به خوبی از قدرت نفوذ معنویت اسلام شیعی در جهان به وحشت افتاده و نگران هستند، می خواهند با شناخت اصول وجودی شیعی برنامه هایی برای نابودی آنان طرح ریزی کنند که یکی از این برنامه های شوم پرورش گروه های تروریستی همچون داعشی های تکفیری است.

شهید تیموری آرزوی مدافع حرم شدن داشت

حجت اسلام اسکندری با بیان اینکه شهید تیموری از آن دست افرادی بود که آرزوی حضور در سوریه و مدافع حرم شدن را داشت، عنوان کرد: این شهید والامقام در آخر به دست داعشی ها به شهادت رسید، داعشی هایی که بویی از انسانیت نبردند.

حمله تروریستی به مجلس و حرم امام(ره) تنها برای ایجاد رعب و وحشت بود

وی تصریح کرد: عملیات این گروه های مزدور عربستان و امریکا تنها برای ایجاد رعب وحشت بود و نتیجه نظامی و امینتی برای کشور نداشت، آنان تنها می خواستند با به شهادت رساندن عده از ای هم وطنان روزه دار و بی گناه ما که هیچ گونه وسیله دفاعی برای خود نداشتند، رعب و وحشت ایجاد کنند.

وی تأکید کرد: این گروه تروریستی به نقشه شوم خود نرسیدند و برعکس مردم ما وحدتشان زیر سایه ولایت بیشتر شده است.

حمله کور تروریست های داعشی هشداری برای هم بود تا بدانیم انقلاب تمام نشده

حجت السلام اسکندری با بیان اینکه دشمنان نظام با این هیاهوها و رعب وحشت ها راه به جایی نمی برند، افزود: با این وجود حادثه تروریستی مجلس و حرم امام(ره) هشداری برای مسئولان و مردم بود که همه بدانیم انقلاب تمام نشده است و برای حراست از آن باید ایستادگی کرد.

برخی ها برای رأی آوردن به دنبال تخریب و تضعیف نیروهای امنیتی بودند

وی به بداخلاقی های انتخاباتی برخی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: آنان بدانند که با بداخلاقی های انتخاباتی  خود نیروهای امنیتی را تضعیف کردند.

اگر نیروهای امنیتی سپاه و سربازان گمنام امام زمان(عج) نبودند، کشور ما هم همانند سوریه و عراق شده بود

این استاد حوزه علمیه و دانشگاه تصریح کرد: چگونه می گویند جنگ تمام شده و سلاح را باید زمین گذاشت در حالی که کشور هر لحظه امکان دارد مورد آماج حملات تروریستی قرار گیرد و اگر نبودند نیرزوهای امنیتی سپاه و سربازان گمنام امام زمان(عج) ما هم اکنون کشوری مانند سوریه و عراق شده بودیم، در حالی که امنیت را همین نیروها تأمین می کنند.

حجت اسلام اسکندری عنوان کرد: باید جلادان داعشی و حامیانشان را بشناسیم، نه اینکه بیایم برای رأی آوردن دست به بداخلاقی هایی بزنیم و به نیروهای امنیتی گیر دهیم.

مدافعان حرم داوطلبانه به جنگ با داعشی می روند تا دشمن جنگ را به داخل مرزها نکشاند

وی تأکید کرد: نیروهای مدافع حرم ایرانی در سوریه داوطلبانه به این کشور می روند  آن هم برای آن که جنگ به داخل مررزها کشیده نشود و دشمنان را در خط مقدمی دیگر زمین گیر کنند و حتی اگر هزینه ای هم شود هر انسان عاقلی درک می کند که جنگ بیرون از کشور بهتر از جنگ در داخل کشور است.

زنگنه

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال تلگرام رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش