پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

17. خرداد 1397 - 0:46   |   کد مطلب: 29045
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با تأکید بر اینکه روز قدس امسال همه در صحنه و راهپیمایی عظیم این روز هستیم با ندای استوار لبیک به رهبری، گفت: بنا به فرموده امام خامنه ای روزی قدسی، قوی‌تر و پُرشورتر از سال های گذشته رقم می خورد.

«سعید سعیدی» در گفت و گو با خبرنگار رودآور، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سالروز رحلت ملکوتی امام(ره) در هفته جاری، گفت: امام خامنه ای(مدظله العالی) فرموددند که حضور مردم در صحنه بسیار مهم است و دنیا حضور مردم را در روز قدس خواهد دید.

وی اظهار کرد: بدون تردید همان گونه که رهبر انقلاب فرمودند روز قدس امسال از روزهای قدس سالهای گذشته، قوی‌تر و پُرشورتر برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با تأکید بر اینکه روز قدس امسال همه در صحنه و راهپیمایی عظیم این روز هستیم با ندای استوار لبیک به رهبری، افزود: بنا به فرموده امام خامنه ای روزی قدسی، قوی‌تر و پُرشورتر از سال های گذشته رقم می خورد.

سعیدی ادامه داد: جهانیان هیچ گاه ظلم و ستمی که هر روز بر ملت مظلوم و زنان و بی پناه فلسطین روا می شود را فراموش نمی کنند.

وی عنوان کرد: روز قدس، روز سرنوشت ساز برای ملت مظلوم فلسطین محسوب می شود، روزی که برای ملت ستم دیده و رنج کشیده فلسطین نوید بخش و برای غاصبان و اشغالگران آن همراه به ذلت و خواری است.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با تأکید بر اینکه اسرائیل، این غده سرطانی به فضل الهی نابود شدنی است، افزود: نفوذ معنوی و فرهنگی شعارهای کوبنده مردم روزه دار، نفس های غاصبان سرزمین فلسطین را به شماره انداخته است، به طوری که آنان با پرورش گروه های تروریستی و به راه انداختن جنگ و خونریزی در منطقه می خواهند شکست های خود را پنهان کنند.

سعیدی عنوان کرد: اشغالگران قدس غافل از آن هستند که روز به روز ملت های آزادیخواه جهان پی به ماهیت و وجود پلید آنان می برند و اتحادشان برای نابود کردن اسرائیل جنایتکار بیشتر می شود.

به گزارش رودآور؛ محل تجمع  راهپیمایی کنندگان روز قدس در این شهر تویسرکان ساعت 12 صبح فردا جمعه در میدان شهید فرشید هرمزی است و مردم مؤمن و روزه دار تویسرکانی با آغاز حرکت خود در این میدان، مسیر خیابان باهنر، میدان امام خمینی(ره) ـ خیابان انقلاب را راهپیمایی می کنند تا به مصلی نماز جمعه برسند.

زنگنه

انتهای پیام/

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان