آخرین اخبار

پربیننده ها

18. مهر 1396 - 14:20   |   کد مطلب: 30922
فرمانده انتظامی تویسرکان از کشف و ضبط 174 کیلوگرم انواع مواد مخدر و پنج تن گردوی قاجاق در شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: در این مدت شاهد دوفقره قتل بودیم که قاتلان آن در کوتاهترین زمان ممکن دستگیر شدند.

به گزارش رودآور؛ «سرهنگ محمد معصومی» در نشست با اصحاب رسانه تویسرکان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت:  یکی از چهار اولویت اقدامات پیشگیرانه از وقوع جرائم است که خوشبختانه در ازابتدایسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش 11 درصدی انواع سرقت ها و افزایش 24 درصدی کشفیات در سطح شهرستان روبرو بودیم.

کشف و ضبط 174 کیلوگرم انواع مواد مخدر 

وی با بیان اینکه در این مدت چهاردرصد دستگیری سارقین افزایش داشته است، اظهار کرد: در زمینه مبارزه با مواد مخدر و برخورد با قاچاقیچان و سوداگران مرگ به عنوان اولویت بعدی ناجا و همچنین جمع آوری معتادین در شهرستان با افزایش 24 درصدی کشقیات و افزایش 50 درصدی انهدام توزیع کنندگان موادمخدر روبرو بودیم و طرح های عملیاتی در این حوزه همچنان ادامه دارد به طوری که در سال جاری 174 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف  و ضبط شد.

فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: یکی از اولویت های اصلی ناجا با توجه به شعار سال که اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است، حرکت در مسیرحمایت ازتولیدات داخلی و مبارزه با کالای قاچاق است و البته در این زمینه می بایست در ابتدا بسترهای امنیتی فراهم شود تا فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به درستی و به شکلی کامل محقق شود.

کاهش 60 درصدی تصادفات جرحی منجر به فوت در تویسرکان

معصومی تصریح کرد: در حوزه مبارزه با کالای قاچاق با بهره گیری از کنترل محورهای موصلاتی با افزایش 20 درصدی کشفیات کالای قاچاق همراه از ابتدای سال تاکنون مواجه بودیم.

وی در ادامه از کاهش 60 درصدی تصادفات جرحی منجر به فوت در سطح شهرستان خبرداد و عنوان کرد: ارتقای فرهنگ ترافیک و آموزش همگانی و برخورد با قانون گریزان کاهش سبب شد در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش تصادفات روبرو شویم.

کشف و ضبط پنج تن گردوی قاچاق در تویسرکان/دستگیری دوقاتل در کوتاهترین زمان ممکن

فرمانده انتظامی تویسرکان همچنین به دستگیری 28 نفر در حوزه سرقت محصول گردو اشاره کرد و افزود: در زمینه مبارزه با قاچاق گردوی هشت نفر دستگیر شدند و پنج تن گردوی قاجاق کشف و ضبط شد.

معصومی به دستگیری دو قاتل درکمترین زمان ممکن در سال جاری هم پرداخت و گفت: قاتلان دو فقره قتل های رخ داده که درون فامیلی بودند، با اقدامات به هنگام نیروی انتظامی در کمتری زمان دستگیر و روانه زدان شدند.

زنگنه 

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه