آخرین اخبار

پربیننده ها

21. آبان 1396 - 13:49   |   کد مطلب: 31464
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب در این شهرستان خبر داد

«علی نورعلیئی» در حاشیه افتتاح در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان با همکاری موسسه اندیشوران پارس اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب با بیش از پنج هزار هزار جلد و در  یک هزار و 200 عنوان کرده است.
 وی اظهار کرد: کتب ارائه شده در این نمایشگاه در موضوعات تاریخی، دینی، فلسفی، پزشکی، ادبی، اجتماعی، فرهنگی و ... است که با 20 درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان با تأکید بر اینکه ارائه تخفیف و بن برای کتاب به نوعی تکریم اهالی فرهنگ است، افزود: هدف از این تخفیف‌ها ایجاد علاقه به ویژه در بحث کتاب و کتابخوانی برای افرادی است که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و این خود می‌تواند یک امتیاز خوب برای کسانی باشد که به کتاب و خواندن آن علاقمند هستند.
نورعلیئی تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان و جوانان و تعمیق فرهنگ کتابخوانی است .
وی عنوان کرد: این نمایشگاه از 20 آبان‌ماه به مدت 10 روز از ساعت 8 تا 14 و 15 تا 17 در محل برگزاری نمایشگاه واقع در مجتمع فرهنگی و هنری فردوسی تویسرکان  آماده بازدید علاقمندان و فرهنگ دوستان است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده این اداره در هفته کتاب را برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی، برپایی عصر شعر، برگزاری برنامه نقد کتاب و تقدیر از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی برشمرد.

وی افزود: با تلاش‌ها و ‌برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده شاهد برگزاری برنامه‌های متنوع و خوبی در شهرستان تویسرکان باشیم.

زنگنه

تصاویر تکمیلی: 
ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه