آخرین اخبار

پربیننده ها

23. آبان 1396 - 1:42   |   کد مطلب: 31496
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان استان همدان، چهارشنبه و پنج‌شنبه این هفته در شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.

به گزارش رودآور؛ محرم روزبه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه مسابقات کشتی نوجوانان استان به میزبانی نهاوند طی دو روز چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، اظهار داشت: روز چهارشنبه مسابقات کشتی آزاد و روز پنجشنبه مسابقات کشتی فرنگی انجام می‌شود و در این رقابت‌ها نهاوند با دو تیم شرکت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در خانه کشتی شهید منوچهر برزویی انجام و تمام هزینه‌ها بر عهده اداره ورزش است، عنوان کرد: نهاوند به‌دلیل پرورش پایه‌های خوب در کشتی و در راستای فرصت دادن به نوجوانان جهت اعزام به مسابقات کشوری، میزبانی این مسابقات را درخواست داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: برگزاری این مسابقات در ادامه میزبانی‌های موفق قبل و در جهت زنده کردن نام و آوازه نهاوند به عنوان قطب بلامنازع کشتی استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه نهاوند سرشار و لبریز از استعدادهای کشتی است، تاکید کرد: رشته‌های کشتی، جودو، فوتبال خصوصا فوتبال بانوان و رشته‌های دیگر از جمله هیات‌های فعال این شهرستان هستند.

روزبه با اعلام حمایت خود از تمام هیات‌ها و ورزشکاران نهاوندی، بیان کرد: اداره ورزش و جوانان نهاوند آماده ایجاد تحولی عظیم در مدال‌آوری و قهرمانی در رشته‌های مختلف ورزشی است و امیدواریم با همدلی و هم‌آوایی بین ورزشکاران این هدف محقق و تقویت شود.

وی با اشاره به ورزش بانوان گفت: با تلاش هیات‌های ورزشی، شاهد رشد بیش از پیش جایگاه بانوان ورزشکار نهاوندی در زمینه‌های مختلف ورزشی چون فوتسال، فوتبال، کونگ فو، جودو، والیبال، کشتی و رشته‌های دیگر هستیم.

انتهای پیام /

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه