آخرین اخبار

پربیننده ها

21. فروردين 1397 - 17:03   |   کد مطلب: 33692
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکمیل ریلی شبکه تهران- همدان - سنندج با اعتبار بالغ بر65 میلیارد تومان مصوب و در دستور کار قرار دارد، گفت: پروژه راه‌آهن همدان ـ ملایر تا 2 ماه آینده اجرایی می‌شود.

به گزارش رودآور؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه سریع‌السیر و برقی شدن راه‌آهن تهران -همدان در ایام نوروز مصوب و قانونی شد، اظهار کرد: به زودی عملیات اجرایی آن شروع می‌شود.

وی افزود: در لایحه بودجه 1397؛ در بخش اعتبارات گسترش شبکه ریلی کشور توجه ویژه‌ای شده است که با رایزنی و پیگیری‌های صورت گرفته، برنامه‌های همدان در اولویت قرار گرفته است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در همین خصوص اتصال راه‌آهن زنجان- تبریز از طریق بیجار به همدان، در مجلس با اعتبار 10 میلیارد تومان در سال 97 مصوب شده است.

وی با بیان اینکه تکمیل ریلی شبکه تهران- همدان - سنندج با اعتبار بالغ بر65 میلیارد تومان مصوب و در دستور کار قرار دارد، تاکید کرد: جانمایی ایستگاه راه آهن شهر همدان هم صورت گرفته و عملیات اجرایی آن در دستور کار قرار دارد.

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه توسعه شبکه ریلی همدان می‌تواند به عنوان پل ارتباطی غرب کشور نقش اصلی را در توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی منطقه ایفا کند؛ افزود: توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل در بحث گردشگری نیز نقش استراتژیک و محوری دارند.

وی اظهار کرد: در همین راستا اتصال بزرگراه تهران-همدان به جاده ملایر، از مرادبلاغی به قهاوند به اتوبان نیز با اعتبار 10 میلیارد تومان از پروژه‌های ملی است که  پیگیری و مصوب شده است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان