آخرین اخبار

پربیننده ها

21. فروردين 1397 - 22:07   |   کد مطلب: 33695
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه اصناف در اتاق بازرگانی حضور کمرنگی دارند، گفت: نمی‌خواهیم اصناف کارت بازرگانی بگیرند بلکه می‌توانند کارت عضویت بگیرند در جلسات اتاق شرکت کنند.

به گزارش رودآور به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حمیدرضا متین ظهر امروز در در جلسه هم‌اندیشی با تشکل‌ها و بخش‌های خصوصی در همدان با بیان اینکه در زمینه خدمات صادرات و واردات توجه ویژه‌ای شده است، اظهار کرد: در استان همدان گروهی برای صادرات تشکیل شده و به کشور‌های مختلف سفر می‌کنند که تاکنون در سه نقطه کار برای ارائه خدمات گرفته و حرکت آغاز شده است.

وی با بیان اینکه صادرات خدمات خیلی بهتر از سایر بخش‌هاست، ادامه داد: در استان همدان موضوع ساماندهی صنوف انجام شده و رئیس اتاق اصناف همدان برای بررسی تولید چرم و پوشاک چرمی به ترکیه سفر کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه در حوزه صنعت مشکلاتی وجود دارد که در جلسات مطرح شده است، بیان کرد: ماده 26 قانونی دارد که در مورد ظرفیت بهینه‌سازی انرژی است در این قانون اشاره شده سازمان استاندارد باید برای استفاده انرژی برای واحد‌های پرمصرف وارد شده و ممیزی کنند، سازمان استاندارد در استان همدان وارد شده است.

وی با اشاره به اینکه لالجین شهر جهانی سفال است و تولیدات مطلوبی دارد، افزود: استاندار دستور داده و ما از رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان خواستیم در زمینه برخورد با سفال چینی در لالجین وارد عمل شود.

متین با بیان اینکه استان همدان تیرماه میزبان اجلاس گردشگری همدان 2018 است، یادآور شد: در این اجلاس یکی از مقصد‌ها شهر بهار است و وجود کالای چینی در ویترین‌ها کالای ما را زیر سوال می‌برد.

وی در ادامه به حضور اصناف در اتاق بازرگانی اشاره کرد و با بیان اینکه  اصناف در اتاق بازرگانی حضور کمرنگی دارند، ادامه داد: نمی‌خواهیم اصناف کارت بازرگانی بگیرند بلکه می‌توانند کارت عضویت بگیرند در جلسات اتاق شرکت کنند.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان