آخرین اخبار

پربیننده ها

26. ارديبهشت 1397 - 14:15   |   کد مطلب: 33820
عضو قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) با بیان اینکه قدرت جبهه مقاومت لرزه بر اندام صهیونیسم و استکبار انداخته است، گفت: امروز در نیجریه 12 میلیون شیعه ناب داريم كه رهبر آنها 6 فرزند شهید دارد و همین تفکر باعث وحشت صهیونیسم شده است.

به گزارش رودآور به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سردار مهدی صدیق ظهر امروز در اجتماع ضد صهیونیستی مردم همدان که در شمار نخستین راهپیمایی دفاع از فلسطین در کشور بود، اظهار کرد: آنچه که امروز با آن مواجه هستیم تنها موضوع سرزمین‌های فلسطین اشغالی و کشتار این مردم مظلوم نیست بلکه اگر مروری بر تاریخ داشته باشیم، می‌بینیم این جریان مواجهه با انسان‌های پلیدی است که در برابر انبیا و اولیاء ایستادند و آنها را به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه سرزمین فلسطین یک تاریخ 5 هزار ساله به عنوان اعراب کنعانی دارد، افزود: جریان صهیونیزم از همان ابتدای بعثت در برابر جریان اسلام ایستاد و با خلق و خوی شهوت‌پرستی، اشرافی‌گری و نژادپرستیی خود جنایت‌های بسیار کرد.

عضو قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) با بیان اینکه یهودیان از همان ابتدای صدر اسلام عهدشکنی کردند و در جریانات بنی‌نظیر، بنی‌قریظه و خیبر برخورد جدی با پیامبر (ص) داشتند، بیان کرد: آن روز یهودیان به مکه رفتند و با کفار و اشرافیت مکه هم پیمان شدند و امروز نیز همان وضعیت را شاهد هستیم.

وی گفت: بعد از رحلت پیامبر اکرم(ص) جریان صهیونیزم از آستین معاویه بیرون آمد و این ساده‌لوحی است که تصور کنیم معاویه مسلمان منحرف بود بلکه او به صراحت به یاران خود گفته بود تا صدای اذان  نیفتد به نفاق ادامه خواهد داد.

صدیق ادامه داد: در امتداد همین جریان حضرت علی(ع) و امام حسن(ع) را خانه‌نشین کردند و بعد در قالب بنی‌امیه و بنی‌ عباس کارهای خود را ادامه دادند و همچنان نیرنگ آنها در مخالفت با اسلام ناب محمدی خودنمایی می‌کند.

وی بیان کرد: از فروپاشی خلافت عثمانی تا بسیاری از مسائل دیگر نقش یهودیان صهیونیست در اسلام‌ستیزی بارز است تا آن گاه که با هدایت انگلستان مسلمانان را از خانه خود بیرون کردند و این غده سرطانی را در فلسطین مستقر ساختند و یهودیان را از کشورهای مختلف به این منطقه گسیل کردند.

*رژیم صهیونیستی آخرین سد استکبار در منطقه است

عضو قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) یادآور شد: این ساده‌لوحی است که گمان کنیم تمام این توطئه‌ها برای دستیابی به یک منطقه و سرزمین است بلکه آنها می‌خواهند از طریق این غده سرطانی انسجام مسلمانان را درهم کشیده، بین اقوام مسلمانان درگیری ایجاد کرده و انواع فتنه‌ها را برافروزند و مکتب اسلام را از درون تهی کنند.

وی اضافه کرد: همین کشورهای عربی که امروز با سردمداران خائن خود برای صهیونیست‌ها فرش قرمز پهن می‌کنند، زمانی مورد تعدی و ظلم آنها قرار گرفتند چنان که تا عمق کشور مصر پیش رفته و مناطق لبنان را تصرف کردند.

صدیق ادامه داد: اینها جنایتکارترین انسان‌ها هستند و جنایاتی را در حق مسلمانان انجام داده‌اند که چنگیز و تیمور نکردند و بعد هم در ایجاد داعش همت گماردند.

وی افزود: داعش به سیاق صهیونیست‌ها نه برای جان و ناموس شیعه ارزش قائل بود نه برای سنی، نه بر مسیحی رحم داشت نه کُرد و ترکمان و هیچ قوم و مذهب دیگری، بلکه تمام این کارها برای استمرار قدرت استکبار و درهم‌ریختگی و ضعف ساختاری عالم اسلام است.

عضو قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) افزود: اگر مدد انفاس قدسی حضرت امام(ره) نبود و سکان این کشتی به دست خلف شایسته ایشان مقام معظم رهبری واگذار نشده بود، آنچه در بحرین، سوریه، عراق و افغانستان می‌کنند در ایران هم می‌کردند.

وی افزود: آیات قرآن به مکر و حیله اینها و تشنگی‌شان به خون اولیاء و صلحا اشاره کرده و از منظر اینکه تنها به اقدام آمریکا در انتقال سفارت به قدس اعتراض شود در شأن ملت ما نیست، بلکه الگوی ما شهید حاج حسین همدانی است که بیش از 20 سال هرجا لازم شد در کوه و بیابان با صهیونیست‌ها جنگید.

صدیق بیان کرد: این امواج سهمگین و پرتلاطمی که برای ما ایجاد کرده‌اند جز به کشتی امن ولایت قابل طی نیست و ما باید مراقب بوده، اتحاد و انسجام خود را حفظ کرده و ضمن ولایتمداری توان نظامی خود را روز به روز ارتقا دهیم.

عضو قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) با اشاره به رشد جبهه مقاومت در جهان اسلام افزود: اینها می‌خواستند با بهره‌گیری از برخی اختلاف‌افکنی‌ها در منطقه، جبهه‌ای در برابر جبهه مقاومت شکل دهند اما به فضل خدا این کارشان باعث قدرتمندتر شدن مقاومت شد.

وی ادامه داد: امروز جبهه مقاومت در فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، نیجریه و... لرزه بر اندام آنها انداخته و رویکرد مردم در منطقه به سمت مقاومت آمده است.

صدیق اضافه کرد: اینها به همین سبب بر نگاه داشتن رژیم صهیونیستی اصرار دارند که آن را آخرین سد در برابر مقاومت مردم منطقه می‌دانند و اگر این سد تا 25 سال دیگر یا زودتر فرو بریزد خیلی زود بساط آمریکا و استکبار از منطقه جمع خواهد شد.

وی متذکر شد: امروز در حالی که تمام انسان‌های آزاده جهان حتی از درون تمدن غرب فریادشان از ظلم‌های سردمداران بلند شده، کمال بی‌عقلی است که برخی گمان کنند می‌شود با اینها مذاکره کرد، راه رفت، قدم زد، دست داد و خندید.

عضو قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) افزود: شما نگران چه هستید، وقتی در خط مقدم مقاومت کسی تشویش و تردیدی ندارد شما هم سوار کشتی ولایت شوید تا دچار امواج طوفان‌زا نشوید.

*یک دقیقه سکوت برای جان بیش از 50 انسان

مسؤول دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان همدان نیز در این تجمع بیان کرد: شورای امنیت برای بیش از 50 تن فلسطینی که در جریان راهپیمایی بازگشت به شهادت رسیدند، یک دقیقه سکوت کرد.

حجت‌الاسلام ناصر نقوی بیان کرد: باید خطاب به آنها گفت این یک دقیقه سکوت شما برای 70 سال ظلم و جنایت در حق این مردم چه می‌کند که بعد از سکوت شما باز نماینده آمریکا لب به سخن می‌گشاید و تقصیر را بر گردن حماس و ایران می‌اندازد.

وی اضافه کرد: از آن بدتر اتحادیه عرب و کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند که خفقان گرفته‌اند و به نص صریح سخن پیامبر اسلام (ص) چون فریاد یا «للمسلمین فلسطین» را نمی‌شنوند از شمار مسلمانی خارجند.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
همدان پرس
صندوق خیریه