آخرین اخبار

پربیننده ها

29. ارديبهشت 1397 - 13:00   |   کد مطلب: 33843
در حالی که 27 فروردین حکم 3 ماه سرپرستی برای رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی تمام شده است، وی هنوز به مسئولیت خود ادامه داده و حتی برای خود جانشین هم انتخاب کرده است.

به گزارش رودآور به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اواسط خرداد ماه سال 95 بود که حسن روحانی قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ابلاغ کرد.

 

در پی این ابلاغیه از سوی دولت به نوبخت، به‌کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاههای اجرائی قانون مدیریت خدمات کشوری و کلیه دستگاههایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می‌کنند، ممنوع اعلام شد.

 

این در شرایطی است که در یک نمونه متناقض با این دستور، حسین اسفهبدی از سال 92 به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد و در نهایت بعد از تغییرات در وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم، دی ماه سال 96، وی با حکم سرپرستی مسئولیت قبلی خود را ادامه داد.

 

گفته می شود اسفهبدی غیر از مشاغل و مناصب سیاسی خود، 26 سال در بخش بازرگانی کشور از جمله 11 سال در شرکت سهامی نمایشگاه‌ها سابقه مدیریت دارد؛ اسفهبدی پیش از دولت های احمدی نژاد 8 سال در سمت فعلی خود مشغول به فعالیت بوده است.

 

در حالی که 27 فروردین حکم 3 ماه سرپرستی برای رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی تمام شده است، وی هنوز به مسئولیت خود ادامه داده و حتی برای خود جانشین هم انتخاب کرده است.

 

بر اساس مصوبه هیأت وزیران سرپرست ها در هیچ سازمان یا شرکتی نمی توانند جانشین و یا قائم مقام داشته و حتی جانشین داشته باشند اما در اقدامی عجیب اسفهبدی که حکم سرپرستی اش نیز به اتمام رسیده است، برای خود جانشین هم انتخاب کرده است.

 

نکته قابل توجه این است که جانشین وی همان معاون اداری، مالی است که از مدت ها پیش زمزمه هایی هم در این معاونت در مورد برخی مسائل وجود داشت.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
همدان پرس
صندوق خیریه