پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

2. خرداد 1397 - 14:22   |   کد مطلب: 33885
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر، آزمونی بزرگ برای ایرانیان بود، گفت: توکل به خدا و عنایت ذات حق، ولایتمداری مطلق رزمندگان اسلام و از جان خودگذشتگی شهدا رمز موفقیت در عملیات بزرگ آزادسازی خرمشهر بود.

«سعید سعیدی» در گفت و گو با خبرنگار رودآور و در آستانه سالروز حماسه بزرگ و غرورآفرین آزادسازی خرمشهر، گفت: به مناسبت گرامیداشت سالروز این روز بزرگ، برنامه فرهنگی ـ بصیرتی متعددی در سطج شهرستان و به ویژه در حوزه ها و پایگاه های مقاومت برگزار می شود.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های بصیرتی، صبح گاه مشترک نیروی نظامی و انتظامی، غبارروبی گلزار شهدا و همچنین سرکشی از خانواده های شهدای تویسرکانی عملیات آزادسازی خرمشهر، تنها بخشی از ویژه برنامه های مرتبط با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرستان است.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر، آزمونی بزرگ برای ایرانیان بود، افزود: توکل به خدا و عنایت ذات حق، ولایتمداری مطلق رزمندگان اسلام و از جان خودگذشتگی شهدا رمز موفقیت در عملیات بزرگ آزادسازی خرمشهر بود.

سعیدی تصریح کرد: بی تردید همگان واقف هستند که چگونه رزمندگان غیور ما در پاسداری از اسلام، انقلاب، اعتقادات و ارزش های والای اسلامی در جنگی نابرابر با تمام توان در مقابل رژیم بعث عراق و هم پیمانانش امریکا و دنیای استکبار، ایستادگی کردند و امروز اقتدار و بزرگی نظام به دلیل آن جانفشانی ها رقم خورده است.

وی با تأکید بر درک و احساس عمیق امداد غیبی در پیروزی غرورآفریانه عملیات بیت المقدس، عنوان کرد: در سختی های پس از انقلاب اسلامی آنچه که ما را در برابر دشمنان نظام پیروز کرده، همان نیروی امداد غیبی و ولایتمداری مردم و وحدت رویه آنان بوده و هست.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان همچنین با اشاره به اینکه عملیات بیت المقدس؛ یک سیلی تاریخی به استکبار برای عبرت گیری تا ابد است، گفت: غیرت آن جوانان غیور ما  در عملیات بیت المقدس بود که در نهایت منجر به آزادسازی خرمشهر شد و نیز عملیات ثامن الائمه که شکست حصر آبادان را به دنبال داشت  و آنان توانستند در همان روزهای نخست جنگ سیلی فراموش نشدنی به صدام جنایتکار بزنند، تا جایی که آن سیلی تاریخی درس عبرتی برای مستکبران و دشمنان نظام شده است.

سعیدی تصریح کرد: امروز هم می بینیم که دشمنان انقلاب، چگونه خوار و سرافکنده در برابر آزادگان جهان شده اند و این ایران اسلامی است که در سایه آن هشت سال جنگ تحمیلی، اعتقادات راسخ انقلابش را به دنیا صادر کرد و در زمینه های گوناگون علمی و تسلیحات دفاعی مستقل بر روی پای خود ایستاده و هر روز، در حال رشد است.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان