پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

9. خرداد 1397 - 7:04   |   کد مطلب: 33964
روی سخن مردم و گلایه مندی آنان از یک پدیده نامیمون به نام کیسه دوزی عده ای از بیت المال با مدیرانی است که در حقیقت از بیت المال مسلمین استفاده شخصی می کنند.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ روز گذشته خبری با عنوان "نارضایتی های مردمی از یک پدیده نامیمون به نام کیسه دوزی عده ای از بیت المال!بخش اول/استفاده شخصی برخی مدیران تویسرکانی از خودروهای دولتی/بیت المال را بیت الحال خود کرده اند/مردم: دادستان با متخلفان برخورد کند" در سایت خبری رودآور منتشر شد، و اما سوال اینجاست که روی سخن نارضایتی های تویسرکانی ها به برخی مدیران دولتی به دلیل استفاده شخصی از بیت المال با چه کسانی بود؟

با توجه به اینکه برخی ادارات در ساعات غیراداری مأموریت هایی از جمله سرکشی از نانواها، قصاب ها، رستوران ها و را بر عهده دارند به تبع استفاده برخی کارمندان و یا خود مدیر از خودروی دولتی آن هم ضمن انجام مأموریت طبق قانون برایشان مانعی ندارد، اما روی سخن مردم فهمیم تویسرکان با آن دست از مدیرانی بود و هست که بدون هیچ گونه انجام وظیفه و مأموریتی از اموال دولتی به صورت شخصی استفاده می کنند.

اینکه خودروی کارمند یا مدیری به طور عمده هر شب جلوی منزلش پارک باشد یا همین خودرو با راننده اداره تبدیل به سرویس مدرسه فرزند مدیر!، مسئله ای دیگری است که می طلب دادستان به عنوان مدعی العموم وارد عمل شود تا حقی از بیت المال مسلمین ضایع نشود.
مردم به خوبی قدرت تمیز و تفکیک این دو مسئله را از هم دارند و مسئولانی را که در نگهداری از اموال بیت المال کوتاهی می کنند هم خوب می شناسند وگرنه این گونه نارضایتی خودرو را از همان مدیران بیان نمی کردند.
خواسته به حق مردم تویسرکان از امام جمعه و دادستان یکی به عنوان نماینده دین و فرهنگ مردم و دیگری به عنوان نماینده قضا این است که برخورد انقلابی و قاطعی با چنین مدیرانی داشته باشند تا نسبت به نظام بدبین نشوند.

زنگنه 

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان