پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

17. خرداد 1397 - 11:42   |   کد مطلب: 34003
دعوت مسئولان ارشد تویسرکان از مردم برای حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس
روز قدس، روز استقامت، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است
امام جمعه، نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و فرماندار تویسرکان از مردم انقلابی و متدین این شهرستان در راستای حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس سال 97 دعوت کردند.

به گزارش رودآور؛ امام جمعه، نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و فرماندار تویسرکان از مردم انقلابی و متدین این شهرستان در راستای حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس سال 97 دعوت کردند.

در این پیام آمده که 

بسم الله الرحمن الرحیم
“إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ علیهم و لا هم یحزنون” 
(سوره الاحقاف آیه13)
روز قدس، روز استقامت، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام و روز انسجام جهانی و صف آرایی همه مسلمانان و بلکه همه مستضعفان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است.
ملت رشید و شجاع ایران همواره روح آزادیخواهی و عدالت طلبی را در جهان به معرض نمایش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت های مظلوم و ستمدیده را سرلوحه آرمان های خود قرارداده است.
حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بویژه در شرایط جدید منطقه ای و عهد شکنی های استکبار جهانی و جنایت های روز افزون رژیم صهیونیستی در واقع لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، تجدید پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب؛ حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) است.
اینجانبان از عموم مردم غیور و ولایتمدار و شهید پرور شهرستان تویسرکان دعوت می نمایم،بار دیگر همچون سال های گذشته همگام با احاد ملت ایران با حضوری گسترده در این راهپیمایی همبستگی صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.
به گزارش رودآور؛  آغاز راهپیمایی روز قدس در  شهر تویسرکان ساعت ۱۲:۰۰ ظهر از میدان شهید فرشید هرمزی به سمت مصلای نماز جمعه است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان