آخرین اخبار

پربیننده ها

21. خرداد 1397 - 20:26   |   کد مطلب: 34058
معاون سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش همدان از برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور در همدان خبر داد و گفت: بیش از ۳ هزار دانش آموز در این رقابت‌ها حضور می‌یابند.

به گزارش رودآور به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، عبدالله جعفری در شورای آموزش و پرورش استان همدان اظهار داشت: مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور در رشته‌های فوتسال، بسکتبال، هندبال و والیبال 20 تیر تا 3 مرداد به میزبانی همدان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه 6 استان میزبان رقابت‌های ورزشی دانش آموزان هستند، گفت: در رشته ورزش‌های توپی دختران، همدان میزبان 3 هزار و 261 نفر از دانش آموزان شده که از این تعداد 2 هزار و 242 نفر در قالب 97 تیم مربوط به مقطع ابتدایی و هزار و 488 نفر در قالب 106 تیم مربوط به متوسطه اول هستند.

جعفری از طراحی اپلیکیشن مسابقات و پخش آن در فضای مجازی خبر داد و افزود: برگزاری این رقابت‌های ورزشی در سلامت روحی و جسمی دانش‌آموزان تأثیر بسیاری دارد.

نظام مراقبت از آسیب‌های اجتماعی برای 3 هزار دانش آموز همدانی اجرا شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به برگزاری طرح "نماد" یا نظام مراقبت از دانش آموزان در برابر آسیب‌های اجتماعی نیز بیان کرد: این طرح ملی به طور آزمایشی در 12 مدرسه استان شامل 2 هزار و 542 دانش آموز اجرا شده است.

جعفری اعلام کرد: در این طرح پرسش‌نامه‌هایی برای هر فرد تهیه شده که دانش آموز، والدین و معلمان وی به آن پاسخ می‌دهند تا مشخص شود که وی تا چه اندازه در معرض 5 آسیب مهم اجتماعی شامل آزار جسمی و جنسی بوده، اعتیاد، خودکشی، فقر و فضای مجازی است.

وی با بیان اینکه قرار است این طرح در همه مدارس اجرا شود، مطرح کرد: برای هر دانش آموز یک پرونده در سامانه "نماد" تشکیل شده و مطالب به طور محرمانه نگهداری می‌شود.

به گزارش تسنیم، در این جلسه از پوستر بیست و نهمین دوره مسابقات ورزشی دختران دانش آموزان سراسر کشور هم رونمایی شد.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه