آخرین اخبار

پربیننده ها

30. تير 1397 - 0:26   |   کد مطلب: 34274
دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان در تماس تلفنی با نیروهای این جنبش که از مدافعان شهرک‌های فوعه و کفریا در مدت سه سال محاصره بودند، از آن‌ها تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش رودآور به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همزمان با خروج هزاران نفر از اهالی فوعه و کفریا از ادلب، براساس توافق بین دولت سوریه و گروه‌های مسلح و تروریستی، شش نفر از نیروهای حزب‌الله نیز بعد از سه سال محاصره راهی لبنان شدند.

«سید حسن نصرالله»، دبیر کل جنبش حزب‌ الله لبنان لحظاتی پیش با مدافعان فوعه و کفریا تلفنی تماس گرفت و از مقاومت و ایستادگی آن‌ها در طول سه سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شبکه المیادین، سید حسن نصرالله در این تماس ،مدافعان شهرک‌های شیعه نشین را خطاب قرار داد و گفت: «شما بزرگترین حماسه استقامت، پیروزی و پایداری را در تاریخ حزب‌الله رقم زدیم».

این شش نیروی حزب‌الله از سال ۲۰۱۵ که شهرک‌های فوعه و کفریا در آن سال در محاصره تروریست‌ها قرار گرفتند، از این دو شهرک دفاع کردند و امروز (پنجشنبه) براساس توافق مذکور به وطن خود لبنان بازگشتند.

از لبنان خبر می‌رسد، حزب‌الله و خانواده‌های شش مدافع به همراه خانواده‌های شهدای مقاومت و مردم این کشور خود را برای استقبال از آن‌ها آماده می‌کنند.

شش مدافع لبنانی فوعه و کفریا بعد از خروج از شهرک‌ها به منطقه زینبیه در شهر دمشق، پایتخت سوریه منتقل شدند و بعد از زیارت مقام سیده زینب (س) به سمت لبنان حرکت کردند.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
شهید شاخص سال  97تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه