پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

3. مهر 1397 - 16:07   |   کد مطلب: 34548
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با ابراز تأسف از انتشار مطالب تنش زا علیه زوار ایران و عراق از سوی روزنامه های پزنجیره ای، گفت: امیدواریم دادستان هرچه سریعتر با خاطیان برخورد کند تا این گونه رسانه ها با ارزش های دینی دو ملت بازی نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ اردیبهشت ماه سال جاری بود که آيت الله آملی لاریجانی گفت که به دادستان تهران گفته است با رسانه هایی که علیه زوار عراقی شایعه دروغ منتشر کرده اند "برخورد" کند. او همچنین گفت به دادستان تهران گفته است لازم است علیه این رسانه ها "اعلام جرم" کند، با این وجودشاهد هستیم همچنان شاهد هستیم که هرزچندگاهی به صورت زنجیره ای برخی روزنامه و دیگر رسانه های خبری از جمله ایسنا و شرق و شهروند و خبرآنلاین با دروغ پردازی و شایعه سازی علیه زوار عراقی زمینه های تنش را مهیا ساخته و همسو با بیگانگان به دنبال خدشه دار کردن امنیت دینی و روانی این دو کشور دوست هستند.

از آنجا که پیگیری این قبل مسائل به کمیسیون فرهنگی مجلس سپرده شده است به گفت و گو با « حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک» عضو فراکسیون ولایی مجلس نشستیم.
وی در گفت و گو با خبرنگار رودآور، گفت: ما متأسفیم که روزنامه های زنجیره ای دست به تبلیغات و انتشار مطالبی می زنند که از طریق رسانه های بیگانه مطرح شده و همراهی می شود.
وی اظهار کرد: این رسانه های داخلی با ایجاد تنش و با انجام این کارها، امنیت و ارتباطات دو کشور و همچنین مسائل مربوط به این مردم این دو کشور را به خطر می اندازند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: این موضوع در کمیسیون فرهنگی مطرح شد و قبل از آن، از ناظر کمیسیون آقای وکیلی خواسته شد که حتماً در هیأت نظارت در این زمینه دقت کافی را داشته باشد و حتی قرار شد اگر رسانه ای خلاف رفتار کرده، طبق ضوابط قانونی با آن برخورد شود.
حجت الاسلام سالک تصریح کرد: چنین موضوع تنش زایی به طور مفصل در کمیسیون فرهنگی مطرح شده و هیأت نظارت تعهد داده که این مسئله را با قدرت پیگیری کند.
وی با بیان اینکه قوه قضائیه وارد شده و به طور طبیعی مسیر و روند کاری خودش را دنبال می کند، عنوان کرد: روز سوم محرم سال جاری، دادستان کشور در این باره صحبت هایی عنوان کرده و امیدواریم هر چه سریعتر با خاطیان برخورد شود تا این گونه رسانه ها با ارزش های دینی دو ملت بازی نکنند.
زنگنه
انتهای پیام/

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان