پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

11. مهر 1397 - 21:10   |   کد مطلب: 34593
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از حضور دو گردان امام حسین(ع) و بیت المقدس در رزمایش 20 هزار نفری سپاهیان محمد(ص) 2 در همدان خبر داد و گفت: حفظ و انسجام و قدرت نمایی بسیج در راستای ایجاد امید در دل دوستان و رعب در دل دشمنان از اهداف برگزاری این رزمایش است.

«سرهنگ مرتضی سیاهوشی» در گفت و گو با خبرنگار رودآور، در باره رزمایش 20 هزار نفری سپاهیان محمد(ص) 2 که قرار است فردا به صورت متمرکز در همدان برگزار ‌شود، گفت: مرحله اول و دوم این رزمایش در ماه گذشته انجام شد و فردا سومین مرحله از این رزمایش با حضور 20 هزار بسیجی از سراسر استان در همدان برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: از ناحیه تویسرکان نیز یک گردان امام حسین(ع) و یک گردان بیت المقدس در این رزمایش حصور می یابند تا باردیگر در همراهی با دیگر بسیجیان سراسر استان اقتدار خود را نشان دهند.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با تأکید بر اینکه حضور منسجم و وحدت رویه مردم همیشه توطئه های شوم دشمنان نظام را از بین برده است، تصریح کرد: حفظ و انسجام و قدرت نمایی بسیج در راستای ایجاد شوق و امید در دل دوستان از یک سو و ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان از سوی دیگر جز اهداف اصلی برگزاری این رزمایش محسوب می شود.
زنگنه
انتهای پیام/
 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان