پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

12. آبان 1397 - 3:30   |   کد مطلب: 34697
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از خدمات‌رسانی مطلوب همدانی‌ها به زائران کربلا در موکب های اربعین خبر داد و گفت: گروه های مردمی در اجرای برنامه‌ها به خوبی ظاهر شدند.

به گزارش رودآور به نقل از مهر، امیر خجسته در جریان بازدید از موکب های بین راهی شهرستان همدان با تقدیر و تشکر از برپا کنندگان موکب ها اظهار کرد: اقدامات داوطلبانه همدانی ها در خدمت رسانی به زائران در موکب های بین راهی قابل توجه بود و این اقدام علاوه بر شورآفرینی برای اربعین زمینه شعور و فرهنگ آفرینی را مهیا کرد چراکه به عنوان بانظم ترین موکب داران ماموریت مهمی را بر دوش کشیدند.

وی بیان داشت: این نحوه نقش آفرینی ارزشمند مایه مباهات کشور بوده و هست چراکه برای افزایش رفاه زائران اقدامات مطلوب و تاثیر گذاری با افزایش رضایتمندی انجام شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه های امنیتی و نظامی کشور تاکید کرد: بار اصلی برگزاری مراسم اربعین امسال برعهده مردم ایران اسلامی بود.

وی گفت: مردم به صورت خودجوش و انقلابی برنامه ها را مدیریت و خدمات رسانی به نحو مطلوب ارائه شد و طی گزارشات و مشاهدات عینی بهترین برگزار کنندگان اربعین همدانی ها بودند.

امیر خجسته اضافه کرد: ایثار و از خودگذشتگی موکب داران همدانی در نحوه خدمت رسانی به زائران در مسیر رفت و برگشت به زائران در عراق و همدان ستودنی است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان