پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

22. آبان 1397 - 0:56   |   کد مطلب: 34739
دبیرکل سازمان جهانی گردشگری با بيان اينكه همدان و ایران را به عنوان مقصد گردشگری آرام و مطمئن به جهانیان معرفی می‌کنیم، گفت: در زمینه‌ گردشگری ایران می‌تواند لیدر صنایع دستی در جهان باشد به همين دليل نخستين فستیوال جهانی صنایع دستی در ایران برگزار می‌شود.

به گزارش رودآور به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، زوراب پولولیکاشویلی ظهر امروز در افتتاحیه چهلمین اجلاس عمومی اعضای وابسته UNWTO با بیان اینکه جلسه بسیار مفید و سازنده‌ای برگزار شد، اظهار کرد: با استراتژی‌ها و دیدگاه‌های ایران موفق هستیم.

وی با بیان اینکه با مدیریت معاون رئیس جمهور آینده بسیار خوبی را برای گردشگران ایران پیش‌بینی‌ می‌کنیم، تصریح کرد: در آینده گردشگران بسیاری از سراسر جهان به ایران خواهند آمد.

دبیر کل سازمان جهانی گردشگری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال یکی از اولویت‌های ماست، افزود: ما می‌دانیم که 500 هتل در حال ساخت در ایران قرار دارد که می‌توان چندین شغل ایجاد می‌کند.

وی تصریح کرد: تمام این سرمایه‌گذاری‌ها و تلاش‌هایی که توسط دولت انجام می‌شود کمک می‌کند تا گردشگران بیشتری به ایران وارد شوند.

زوراب با تأکید بر اینکه بسیاری از تحریم‌ها کمک می‌کند تا ما قوی‌تر بشویم، ادامه داد: اینجا هستیم که به ایران کمک کنیم تا قدرتمند شود و در نتیجه سازمان جهانی گردشگری را قدرتمندتر کنیم.

وی با بیان اینکه مایل هستیم ایران و همدان را به دنیا به عنوان یک مقصد گردشگری مطمئن و آرام به دنیا معرفی کنیم، گفت: مردم ایران با فرهنگ غنی، مردم مهمان‌نواز و غذاهای خوشمزه و موسیقی اصیلی دارند.

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری با بیان اینکه در حوزه گردشگری بومی و روستایی باید افراد بومی را آموزش دهیم تا توانا‌تر شوند، افزود: در چند سال آینده به دنبال برنامه‌ای هستیم که به کشورها فرصت دهیم که گردشگری روستایی خود را معرفی کنند.

وی اظهار کرد: به دنبال کنفرانسی بین‌المللی هستیم و انتظار داریم این اتفاق در جمهوری اسلامی ایران رخ دهد.

زوراب با بیان اینکه هر سال این نوع گردشگری در حال محبوب شدن است، افزود: هر سال مردم بسیاری به روستاها برای دیدار از ظرفیت‌های مختلف این مناطق سفر می‌کنند و ایران نیز به خوبی در این حوزه ورود می‌کنند.

با حمایت از ایران مشکلاتی مانند ویزا که یکی از مشکلات گردشگری است حل خواهد شد

وی با اشاره به اینکه ایالات متحده عضو  سازمان جهانی گردشگری نیست و نمی‌تواند در درازمدت در گردشگری تأثیر بگذارد، گفت: اگر صحبت‌های من تأثیر داشته باشد در همه مذاکرات از ایران سخن می‌گویم.

دبیر کل سازمان جهانی گردشگری با بیان اینکه ایران از کشورهای بسیار فعال عضو سازمان است، اظهار کرد: توریست‌ها از ایران که بازمی‌گردند می‌گویند این کشور امن مردمی مهربان و مهمان‌نواز دارد و واقعیت نیز جز این نیست.

وی افزود: با حمایت از ایران مشکلاتی مانند ویزا که یکی از مشکلات گردشگری است حل خواهد شد.

زوراب تصریح کرد: ایران می‌تواند رویدادهای بزرگی از جمله رویدادهای فرهنگی و ورزشی را برگزار کند و به همین دلیل با معاون رئیس جمهور  قرار گذاشتیم فستیوال صنایع دستی را در ایران برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه در زمینه‌ گردشگری ایران می‌تواند لیدر صنایع دستی در جهان باشد، ادامه داد: رویداد صنایع دستی برای ایران و سازمان جهانی گردشگری می‌تواند نمایشگاه بزرگی در راستای نشان دادن توانایی‌های ما باشد.

دبیر کل سازمان جهانی گردشگری با اشاره به اینکه ایران ظرفیت‌های بسیاری در رویدادهای مختلف دارد، خاطرنشان کرد: ایران می‌تواند از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کند که آماده هستیم به این کشور کمک کنیم که چگونه این رویدادها را برگزار کند.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان