پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

22. دى 1397 - 23:11   |   کد مطلب: 34990
معاون راهداری استان همدان خبر داد
اصلاح 73 تقاطع و پیچ خطرناک محورهای مواصلاتی همدان
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون 73 پیچ و تقاطع‌ خطرناک و پرحادثه در محورهای مواصلاتی استان همدان رفع و اصلاح شد.

به گزارش رودآور؛ حمید پرورشی‌خرم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه در سطح جاده‌های استان اقدامات بسیار موثری در خصوص ایمن‌سازی راه‌ها انجام شده است اظهار کرد: این اقدامات به منظور ایجاد بستر مناسب، تردد و کاهش تلفات و حوادث جاده‌‌ای انجام شده است.

وی با اشاره به شناسایی 106 نقطه پرتصادف در سطح جاده‌های استان همدان افزود: پس از شناسایی این نقاط، رفع و اصلاح آن در دستور کار این اداره‌کل قرار گرفت.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان بیان کرد: تاکنون 70 نقطه حادثه‌خیز آشکارسازی و نسبت به تأمین حداقل الزامات ایمنی اقدامات لازم انجام شده است.

وی اضافه کرد: این اداره‌کل علاوه بر نقاط پرتصادف، به منظور رفع حادثه‌خیزی و کاهش حوادث جاده‌ای در پنج نقطه دیگر، در حال احداث زیرگذر در تقاطع شعبان (محور نهاوند ـ بروجرد)، تقاطع کفراش (محور نهاوند ـ کرمانشاه)، تقاطع سرخ‌آباد(محور همدان ـ ملایر)، تقاطع بادخوره (محور اسدآباد ـ کرمانشاه) و تعریض پل سه دهانه روستای شاهزید(شهرستان تویسرکان) است.

پرورشی‌خرم ادامه داد: 76 دوربرگردان، پارکینگ و سرعت‌کاه در جاده‌های استان احداث شده است.

وی اضافه کرد: از دیگر اقدامات می‌توان به احداث و تعریض پل به تعداد 119 دستگاه در جاده‌های استان اشاره کرد.

پرورشی خاطرنشان کرد: همچنین از ابتدای سال تاکنون عملیات اصلاح شیب شیروانی به طول 90 کیلومتر، ترانشه‌برداری به طول 105 کیلومتر و ریزش‌برداری به طول 64 کیلومتر انجام شده است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان