پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

25. بهمن 1397 - 15:18   |   کد مطلب: 35149
جایگاه برتر بخش رسانه و فضای مجازی دومین جشنواره منادیان فرهنگ استان همدان به مدیر مسئول و خبرنگار سایت خبری رودآور رسید.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ پیش از ظهر امروز پنجشنبه، اختتامیه دومین جشنواره منادیان فرهنگ با حضور سردار نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همدان برگزار شد.
به گفته «سردار مهدی فرجی» رئیس جشنواره منادیان فرهنگ استان همدان امروز 120 فعال فرهنگی در بیش از 9 عرصه از جمله مجاهدان مهذب، حنجره‌های انقلاب، راهیان نور، فعالان هنری و ادبی، مراسمات حسینی، اقتصاد مقاومتی و رسهانه و فضای مجازی تجلیل شدند.
وی با تأکید بر اینکه امروز توجه به ظرفیت رسانه و فضای مجازی می تواند زمینه ساز اشاعه فرهنگ غنی اسلامی ـ انقلابی باشد، اظهار کرد: بدین ترتیب در سال جاری برای نخستین بار در سطح این استان شاهد تقدیر از مجاهدان عرصه رسانه و فضای مجازی بودیم.
رئیس جشنواره منادیان فرهنگ استان همدان با بیان اینکه در این گونه جشنواره ها بسیاری از فعالان فرهنگی که گمنام بوده شناخته شده و معرفی می شوند، افزود: نخبه پروری، جوان گرایی و ایجاد فرصت برای حضور فعالان فرهنگی با ایجاد یک وحدت رویه ویژه، اعتلای انقلاب را به طور قطع به دنبال خواهد داشت.
«محسن عبدالملکی» دبیر جشنواره منادیان فرهنگ هم گفت: امروز دشمن از فضای مجازی برای اقناع و اجرای توطئه های همه جانبه خود در یک شبیخون فرهنگی عمیق در بستر رسانه و شبکه های اجتماعی روی آورده است.
وی اظهار کرد: فعالیت آگاهانه، هوشمندانه و به ویژه برنامه ریزی شده در این عرصه از سوی منادیان فرهنگ، نه تنها می تواند هجوم دشمن را ناکام گذارد و آنان را به عقب براند، بلکه زمینه ترویج گفتمان انقلاب اسلامی ایران را نیز  فراهم می سازد.
دبیر جشنواره منادیان فرهنگ با تقدیر از فعالان عرصه رسانه و فضای مجازی در سطح استان، عنوان کرد: برگزاری جشنواره منادیان فرهنگ، در ایجاد انگیزش در بین جوانان برای سوق دادن به حضوری آگاهانه و بصیرانه در فضای مجازی اثربخش است.

به گزارش رودآور، در بین 120 برگزیده در عرصه های متعدد، فاطمه زنگنه مدیر مسئول و خبرنگار سایت خبری منتخب بخش رسانه و فضای مجازی جشنواره منادیان فرهنگ همدان شد.
 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان