پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

15. اسفند 1397 - 22:40   |   کد مطلب: 35255
منابع مطلع در عربستان از بروز اختلاف شدید بین ولیعهد و پادشاه سعودی در زمان سفر اخیر او به مصر خبر دادند.

به گزارش رودآور؛ روزنامه انگلیسی گاردین به نقل از منابع مطلع در عربستان، از نشانه‌های فزاینده بروز اختلاف شدید بین سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی، با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، خبر داد.

این روزنامه نوشت اختلاف بین پادشاه و ولیعهد سعودی ماه گذشته در زمان سفر شاه عربستان به مصر تشدید شد و ملک سلمان هشدار‌هایی از سوی مشاوران خود درباره احتمال تصمیم ولیعهد برای اقدامی علیه او، دریافت کرد. در این میان، ملک سلمان تیم حفاظت مصری را در زمان حضورش در این کشور مرخص کرد.
 
گاردین به نقل از منابع خود افزود: احکامی که محمد بن سلمان در زمان سفر پادشاه سعودی به مصر صادر کرد و از جمله آن‌ها منصوب کردن خالد بن سلمان (پسر پادشاه سعودی) به عنوان معاون وزیر دفاع و ریما بنت بندر بن سلطان به عنوان سفیر عربستان در واشنگتن بود، بدون اطلاع ملک سلمان صورت گرفت و او در زمان حضور خود در مصر، از رسانه‌ها از صدور این احکام اطلاع پیدا کرد و خشمگین شد؛ به ویژه که او هنوز منصوب کردن خالد بن سلمان در یک پست بلندپایه را زود می‌داند.
 
این روزنامه یادآور شد رفتن محمد بن سلمان به روی پشت‌بام کعبه در ماه گذشته هم موج خشم و اعتراض شماری از علمای سعودی را برانگیخت و آن‌ها به ملک سلمان اعلام کردند این رفتار ناشایست بوده است.
 
انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان