آخرین اخبار

پربیننده ها

26. ارديبهشت 1398 - 0:34   |   کد مطلب: 35611
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 13 کيلوگرم شيشه و هروئين طی دو عمليات و دستگيری سه قاچاقچی خبر داد.

به گزارش رودآور؛ سردار بخشعلی کامرانی‌صالح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان از کشف مواد صنعتی شیشه و هروئین در همدان خبر داد و اظهار کرد: در عملیات اول، با انجام کار اطلاعاتی چند ماهه، باندی از قاچاقچیان که اقدام به تهیه و انتقال تریاک از استان البرز به استان همدان داشت، شناسایی شد.

وی با بیان اینکه در یک عملیات ضربتی خودروی سواری متهمان در ورودی شهر همدان متوقف شد، گفت: در  بازرسی از خودرو، 4 کیلو و 700 گرم ماده مواد مخدر شیشه و سه کیلوگرم هروئین با لفافه کشف و دو متهم در این خصوص دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در عملیات دوم و با توجه به اشراف اطلاعاتی، مشخص شد یک محموله مواد مخدر از استان تهران بارگیری و در حال انتقال به شهرستان تویسرکان است.

وی با بیان اینکه این محموله با یک اقدام عملیاتی به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ورودی شهر همدان در داخل اتوبوس بین شهری تحت عنوان مسافر شناسایی شد، افزود: در بازرسی از وسایل همراه متهم، 4 کیلو گرم هروئین با لفافه و  یک کیلو و 300 گرم شیشه کشف شد.

کامرانی‌صالح با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند یادآور شد: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با روحیه جهادی و پرسنل انتظامی باعث شده که قاچاقچیان مواد مخدر نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان