آخرین اخبار

پربیننده ها

28. ارديبهشت 1398 - 0:29   |   کد مطلب: 35618
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از انجام عملیات برف روبی و بازگشایی محور گنج نامه به تویسرکان خبر داد.

به گزارش رودآور حمید پرورشی خرم با اشاره به حضور راهداران در محور گنج نامه به تویسرکان و انجام عملیات برف روبی و بازگشایی این مسیر اظهار داشت: این مسیر در حد یک لاین بازگشایی شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با بیان اینکه ارتفاع برف انباشته شده در این مسیر ۸ تا ۹ متر است و فعالیت برای بازگشایی ادامه مسیر در حال انجام است، اظهار داشت: در حال حاضر اکیپ‌های عملیاتی در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه عملیات برف روبی محور گنج نامه به تویسرکان از یک ماه قبل آغاز شده است، افزود: تاکنون ۳ مرتبه مسیر بازگشایی شده است و در حال حاضر نیز با ۴ دستگاه ماشین آلات عملیات برف روبی در حال انجام است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان اضافه کرد: ۲ دستگاه گریدر، یک دستگاه لودر و یک دستگاه برف باش مشغول انجام عملیات در این مسیر هستیم.

وی با بیان اینکه بر اساس پیش بینی‌ها باید ۱۰ کیلومتر برف روبی در این مسیر انجام شود، گفت: برخی از قسمت‌های مسیر نیاز به برف روبی ندارد.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان