آخرین اخبار

پربیننده ها

29. ارديبهشت 1398 - 15:28   |   کد مطلب: 35625
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان همدان گفت: در سال گذشته در حوزه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در استان همدان ۲۱۲ کارگاه تولیدی کرد که این کارگاه‌ها برای ۴۴۰ نفر اشتغال ایجاد کرد.

به گزارش رودآور؛ سرهنگ علی قراباغی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان در مورد عملکرد بسیج سازندگی استان در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: سال گذشته 212 کارگاه تولیدی با آموزش، مشاوره و راهنمایی بخش مدیریت اقتصادی بسیج سازندگی احداث شد.

وی افزود: این کارگاه‌های تولیدی با صرف 2 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار در سال گذشته ایجاد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان همدان گفت: 212 کارگاه تولیدی ایجاد شده در استان در سال گذشته برای 440 نفر اشتغال ایجاد کرد. 

بیشتر بخوانید

بسیج سازندگی همدان 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی را در مناطق سیل‌زده ‌می‌سازد

1040 پروژه محرومیت زدایی در استان همدان اجرا می‌شود

188 گروه جهادی امسال در همدان شناسنامه‌دار می‌شوند

قراباغی با بیان اینکه این کارگاه‌های تولیدی ایجاد شده در همه حوزه‌ها بوده است، بیان کرد: کارگاه‌های فرآوری محصولات کشاورزی، مواد غذایی، صنایع دستی و غیره از جمله این کارگاه‌ها است. 

وی با اشاره به اینکه بر اساس جمعیت شهرستان‌ها این کارگاه‌ها با نسبتی تقریبا متعادل در همه شهرستان‌ها ایجاد شده است، ابراز کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی همه مردم مدنظر هستند. 

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان همدان تأکید کرد: هدف از ایجاد این 212 کارگاه تولیدی ایجاد اشتغال و کمک به افزایش تولید بوده است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان