پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

5. خرداد 1398 - 0:55   |   کد مطلب: 35654
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه معنای وزرای با تجربه یعنی وزرای وارد و صادر کننده همسو با باندهای مافیایی، گفت: مجلسی ها هم و به ویژه هیئت رئیسه مجلس طرح های انتقاد از دولت را بایکوت می کنند، برخی از آنان اهل معامله هستند و عزم جدی برای نظارت و مطالبه گری را ندارند.

به گزارش رودآور؛ «حجت الاسلام مرتضی موحدی» عصر روز گذشته در نشست با اعضای کارگروه عدالت خواهی و مطالبه گری تویسرکان گفت: در حالی که باید نمایندگان مردم در مجلس هیئت دولت را به شفاف سازی و پاسخگویی به مردم در تمامی حوزه ها ترغیب کنند، خودشان و به ویژه هیئت رئیسه مجلس برخی مسائل را بایکوت می کنند تا طرح ها مسکوت بماند.

وی اظهار کرد: با خصوصی سازی ها غارت ها می کنند و نظارتی هم از سوی مجلسی ها نیست، از سویی می بینیم تعدادی از وزرا هر کاری دلشان بخواهد انجام می دهند و مجلس هم که اهل معالمه است و عزم جدی برای برخورد با این موارد و حقوق های نجومی ندارد.
امام جمعه تویسرکان با اشاره به اینکه سر کار آمدن دولتی جوان یک ضرورت است، افزود: اینکه می گویند وزرای با تجربه آورده ایم، یعنی چه؟ با تجربه در صادر و وارد کردن؟! برخی از وزرا و اطرافیانشان با عملکرد رفاقتی و صمیمانه تجربه  وارد و صادر کردن کالاها و همکاری با باندهای خاص و مافیایی را دارند  و این گونه مردم را بیچاره کرده اند.
حجت الاسلام  موحدی با تأکید بر اینکه باید مجلس انقلابی شکل بگیرید، تصریح کرد: این چه مجلسی است که وظیفه نظارتی خود را به درستی انجام نمی دهد و لایحه های دولت برای حقوق های نجومی را تصویب می کند؟

به گزارش رودآور، قرار است به زودی طومار عدالت خواهی مردم تویسرکان با موضوع ریشه کنی حقوق های نجومی و یکسان سازی حقوق ها به امضای آنان برای سران سه قوه ارسال شود.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان