آخرین اخبار

پربیننده ها

15. خرداد 1398 - 8:11   |   کد مطلب: 35702
امام جمعه تویسرکان با تأکید بر اینکه به فرموده رهبر انقلاب هزینه تسلیم به مراتب بالاتر از هزینه مقاومت است گفت: طبق آموزه های دینی, علم و تجربه هیچ انسان عاقلی در برابر زور و تهدید کرنش نمی کند.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ «حجت الاسلام مرتضی موحدی» در خطبه های نماز عید سعید فطر در تویسرکان گفت: انتظار فرج افضل اعمال است.
وی با تأکید بر اینکه هرچه توجه به امام زمان (عج) و ائمه بیشتر باشد پیروزی نزدیک است,اظهار کرد: پیروزی نهایی شیعه در گرو حرکت در مسیر امام عصر(عج) است.
امام جمعه تویسرکان افزود: خدا را بینهایت سپاس می گوییم که همه در راهپیمایی روز قدس علیه غده سرطانی اسرائیل شکوهی بزرگ خلق کردند.
حجت الاسلام موحدی در ادامه با گرامیداشت یاد امام و شهدای 15 خرداد
عنوان کرد:  به فرموده رهبر معظم انقلاب یکی از شاخصه های برجسته و ممتاز امام که او را در دنیا معرفی کرد ایستادگی و صلابت ایشان در برابر کفر بود و این ایستادگی از روی عقل, دین,قرآن و منطق است چرا که هر انسان با شرفی در برابر زور و تهدید کرنش نمی کند.
وی تصریح کرد: آموزه های دینی, علم و تجربه ثابت کرده اگر در برابر کفر بایستیم پیروزیم و همه می دانیم که هزینه تسلیم بالاتر از هزینه ایستادگی است.
امام جمعه تویسرکان تصریح کرد: آل سعود نمونه بارزی از تسلیم است که امریکا و این روزها به ویژه ترامپ هم او را هم سرکیسه می کند و هم تحقیر.
حجت الاسلام موحدی ادامه داد:  امروز قدرت دفاعی ایران اسلامی و بالاتر جبهه مقاومت اسلامی در بالاترین سطح است و امریکا با دو هزار و 200 میلیارد دلار بدیهی و فساد اجتماعی رو به نابودی است.
زنگنه
انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان