آخرین اخبار

پربیننده ها

2. تير 1398 - 6:04   |   کد مطلب: 35791
پلمپ یا نصب پلاکارد متخلف صنفی در برخورد با گرانفروشان و کم فروشان در روزهای گذشته، رضایتمندی شهروندان تویسرکانی را به دنبال داشته است که نشان از تشدید بازرسی دادستانی با گسترش حوزه صلاحیت این نهاد برای مبارزه با گرانفروشی، احتکار و عرضه کالاهای اساسی خارج از شبکه دارد.

«ساسانی»  دادستان تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ گفت: جلسه های متعددی از اسفند ماه سال گذشته تاکنون در راستای اثربخشی بیشتر کمیته ویژه مبارزه با گرانفروشی و احتکار در این شهرستان تشکیل شده است.
وی اظهار کرد: اعضای این کمیته نمایندگان دادستانی، تعزیرات، صنعت، معدن و تجارت و دیگر دستگاه های مرتبط با صنوف مختلف هستند، تا با بررسی های ریزبینانه خود نظارت جامع تری بر توزیع مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی مردم داشته باشند.
دادستان تویسرکان افزود: در هفته های گذشته شهروندان تویسرکانی شاهد پلمپ یک واحد در حوزه بهداشت و نیز نصب پلاکارد متخلف صنفی بر سر درب فروشگاه زنجیره ای و یا برخورد با یک نانوایی به دلیل تکرار تخلف کم فروشی بودند.
ساسانی با تأکید بر اینکه تشدید بازرسی و نظارت های دادستانی با گسترش حوزه صلاحیت این نهاد بیشتر هم می شود، تصریح کرد: احیاء حقوق عامه و برقراری عدالت اجتماعی از اولویت های این طرح برای حمایت از اقشار مختلف مردم در خرید کالاهای اساسی است.
وی از برخورد قاطعانه با احتکار، کم فروشی و گرانفروشی در عمده صنوف خبر داد و عنوان کرد: فروشگاه های زنجیره ای بزرگ در رأس این بازرسی ها هستند و بدانند قانون هیچ گاه از تخلف آنان چشم پوشی نمی کند.
به گزارش رودآور؛ پلمپ یا نصب پلاکارد متخلف صنفی در برخورد با گرانفروشان و کم فروشان در روزهای گذشته، رضایتمندی شهروندان تویسرکانی را به دنبال داشته است که نشان از تشدید بازرسی دادستانی با گسترش حوزه صلاحیت این نهاد برای مبارزه با گرانفروشی، احتکار و عرضه کالاهای اساسی خارج از شبکه دارد.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان