آخرین اخبار

پربیننده ها

3. تير 1398 - 2:00   |   کد مطلب: 35806
نماینده مردم تویسرکان در مجلس گفت: با توجه به اينکه صد در صد جمعيت شهر سرکان تحت پوشش خدمات فاضلاب قرارگرفته اند با پيگيري هاي به عمل آمده بزودي در مراسمي شهر سرکان به عنوان نخستین شهر پاک کشور معرفي می شود.

به گزارش رودآور؛ نماينده مردم تويسرکان و فرماندار اين شهرستان با حضور در امور آبفاي تويسرکان به بررسي مسائل پيش روي حوزه آب و فاضلاب اين شهرستان پرداختند.
 «محمدمهدی مفتح» نماينده مردم تويسرکان در مجلس گفت: در ساليان گذشته اقدامات ارزشمندي در حوزه آب و فاضلاب شهرستان انجام شده است که حاصل پيگيري ها و زحمات مديرعامل و ساير همکاران اين شرکت است.
دکتر مفتح در زمينه جذب اعتبارات پروژه آبرساني شهر سرکان قول مساعد داد و خواستار ادامه  طرح فاضلاب تويسرکان شد.
وي در ادامه افزود: با توجه به اينکه صد در صد جمعيت شهر سرکان تحت پوشش خدمات فاضلاب قرارگرفته اند با پيگيري هاي به عمل آمده بزودي در مراسمي شهر سرکان به عنوان اولين شهر پاک کشور معرفي می شود.
در ابتداي اين ديدار مدير امور آبفاي تويسرکان گزارشي از اقدامات انجام شده در اين شهرستان ارائه کرد.
همچنين پيش از اين جلسه مديرعامل و معاونين شرکت آب و فاضلاب استان همدان با فرماندار اين شهرستان ديدار و گفتگو کردند.
بنابراين گزارش، سيد رسول حسيني از عملکرد مجموعه شرکت آب و فاضلاب و همکاري بسيار خوب امور آبفاي اين شهرستان  تقدير و تشکر کرد و گفت: با اقدامات انجام شده در اين شهرستان در طي ساليان گذشته اين شهرستان مشکلي در تامين آب شرب ندارد.
فرماندار تويسرکان ابراز اميدواري کرد با تدوام تعامل و همکاري هاي في مابين شرکت آب و فاضلاب و ساير دستگاه ها خدمت رساني به مردم اين شهرستان انجام پذيرد.
مديرعامل شرکت آب و فاضلاب هم ضمن تبريک انتصاب ايشان به سمت فرماندار اين شهرستان خاطر نشان کرد، اولويت اول مجموعه همکاران در شرکت آب و فاضلاب خدمت رساني به مردم استان است که در اين شهرستان اقدامات بسيار ارزنده اي در اين راستا انجام شده است.
 حسيني  بيدار افزود: يکي از اقدامات مهم انجام شده در اين شهرستان طراحي و ساخت پکيج تصفيه آب است که اين کار با کمترين هزينه و توسط متخصصان اين شرکت انجام شده است.
وي افزود: آمادگي کامل امور آبفاي شهرستان در بارش ها و سيل اخير باعث شد اين شهر بدون مشکل از اين حادثه عبور کند.
وي گفت: خريد جديدترين تجهيزات بهره برداري از فاضلاب براي اين شهرستان از ديگر اقدام انجام شده براي خدمت رساني هرچه بهتر به مردم اين شهرستان بوده است.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان