آخرین اخبار

پربیننده ها

20. تير 1398 - 6:56   |   کد مطلب: 35912
در نشستی که با حضور نماینده مردم تویسرنشستدر مجلس با معاون وزیر نیرو برگزار شد دستور پیگیری های لازم برای بررسی و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب تویسرکان گرفته شد.

به گزارش رودآور, روزگذشته جلسه ای با حضور معاون وزیر نیرو, مهندس جانباز ریاست آب و فاضلاب کشور و مدیران اداره آب و فاضلاب استان همدان و باحضور دکتر مفتح نماینده مردم تویسرکان تشکیل شد.

در این نشست مسئله تکمیل فاضلاب شهرستان تویسرکان که در سال های گذشته در ردیف بودجه قرار گرفته بود ولی اعمال ریالی نشده بود با پیگیری های دکتر مفتح در ردیف بودجه قرار گرفت و بحث ریالی آن هم تنظیم شد. و تکمیل آن در دستور کار قرار گرفت.

موضوع دوم بررسی آب کلیه روستاهای تویسرکان بود که مفتح نماینده مردم شهرستان تویسرکان صحبت های کلی با جناب مهندس جانباز انجام داد تا پیگیری آن در دستور کار قرار گیرد.

همچنبن تصفیه خانه سد سرابی سه سالی است که در دست ساخت است و به علت تحریم های ظالمانه آمریکا دستگاه تصفیه آن که از کشور هلند خریداری و بخشی از پول آن هم نیز پرداخت شده بود متاسفانه هنوز تحویل نشده است، که مهندس جانباز مهلت یک ماهه به پیمانکار پروژه داد تا از کشوری دیگر تهیه و تصفیه خانه سد سرابی را به مدار آب شرب شهر تویسرکان وارد شد.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان