آخرین اخبار

پربیننده ها

21. تير 1398 - 5:09   |   کد مطلب: 35918
مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان:
زیرساخت های توسعه گردشگری سلامت در استان همدان مهیا شده است
مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: زیرساخت های توسعه گردشگری سلامت در استان همدان مهیا شده است.
مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان:

به گزارش رودآور به نقل از مهر، ویدا سمیعی صبح پنج شنبه در حاشیه برگزاری کارگاه های مجموعه هتلداری و گردشگری غرب کشور در همدان با بیان اینکه مرکز هتلداری و گردشگری غرب کشور یک مجموعه کارامد در بحث گردشگری است، گفت: گردشگری سلامت در استان همدان با ۴ بیمارستان شامل بیمارستان های بوعلی، بعثت، قلب فرشچیان و آتیه تامین اجتماعی و ۲ کلینیک که جراحی محدود هستند و یک کلینک دندانپزشکی و یک آزمایشگاه تخصصی فعال است.

ویدا سمیعی اضافه کرد: این بخش ها به عنوان یک مجموعه در جهت توسعه گردشگری سلامت و معرفی پتانسیل های گردشگری سلامت در استان همدان فعال هستند.

مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: در این زمینه و برای توسعه گردشگری سلامت طی سال گذشته فعالیت های مختلفی در استان همدان در راستای تکمیل زیرساخت ها انجام شده است.

سمیعی گفت: اتاق های وی آی پی و تیم های آی پی دی برای جذب بیماران خارجی تشکیل شده که امیدواریم در این راستا خدمتی در جهت ارزآوری در استان همدان صورت گیرد.

انتهای پیام/

وی یادآوری کرد: بیمارستان های همدان به زبان های انگلسی، کردی و عربی مجهز شده اند و سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران با محوریت گردشگری سلامت و جذب دانشجوی خارجی راه اندازی شده و پرسنل مجموعه مستقر در بیمارستان ها به محض ورود بیمار خارجی ارتباط برقرار می کنند و خدمات ارائه می شود.

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان