آخرین اخبار

پربیننده ها

21. تير 1398 - 14:00   |   کد مطلب: 35922
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه سریال گاندو یک فیلم بسیار هنرمندانه و در راستای رسالت عمیق رسانه ای بود, ابراز امیدواری کرد این روند به جد از سوی صداوسیما ادامه یابد و مورد حمایت متولیان امر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ «حجت الاسلام مرتضی موحدی» در خطبه های نماز جمعه این هفته در تویسرکان، گفت: طبق آیات الهی برای کسی که تقوی را رعایت کند بن بست وجود ندارد.
وی با بیان اینکه رهبر انقلاب امید را کلید اساسی تمامی قفل ها معرفی می کنند, اظهار کرد: توصیه رهبری این است که خود و دیگران پرورش دهیم و این مسئله ریشه ای ترین جهاد ما است.
خطیب نماز جمعه تویسرکان در ادامه افزود: در تقابل با دشمن طبق آیات الهی هیچ گاه نباید سست شد چراکه این تقابل اگربرای ما هزینه داشته، برای آن ها هم هزینه خواهد داشت.
حجت الاسلام موحدی همچنین با بیان اینکه سریال گاندو یک فیلم بسیار هنرمندانه و در راستای رسالت عمیق رسانه ای بود, ابراز امیدواری کرد این روند به جد از سوی صداوسیما ادامه یابد و مورد حمایت متولیان امر قرار گیرد.
وی گفت: پروژه نفوذ که معیشت مردم را این روزها بیشتر از همیشه با مشکل روبرو کرده توسط فیلم گاندو به خوبی برای مردم تشریح کرد و امیدواریم که مافیای خودرو و سایر نفوذهای دیگر هم بزودی با چنین هنرنمایی هایی به مردم معرفی شوند.
امام جمعه تویسرکان ادامه داد: زنی که گوهراست به طور حتم ارزش صدف حجاب را به خوبی می داند و هیچ گاه به شیطان اجازه نفوذ به خود را نمی دهد.
زنگنه 
انتهای پیام/
 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان