آخرین اخبار

پربیننده ها

27. تير 1398 - 13:42   |   کد مطلب: 35936
سد خرم‌رود به عنوان یک طرح پایلوت کشوری در حوزه آب به صورت فاینانس داخلی با سرمایه گذاری حدود۳۲۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی در شهرستان تویسرکان در حال اجراست

به گزارش خبرنگار رودآور؛ منصور ستوده مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفته که سد خرمرود تویسرکان از طریق فاینانس داخلی با مجموع اعتبار ۳۱۶میلیارد تومان در حال انجام است.
در ادامه این خبر که در ندای توی آمده عنوان شده پیمانکار و مشاور این پروژه از قویترین پیمانکاران و مشاوران کشور است که دو سد شنجور و نعمت آباد نیز را در استان ساخته است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵۲نفر در این پروژه مشغول فعالیت هستند، گفت: ۷۱ ماشین آلات سنگین نیز در پروژه مورد استفاده قرار گرفته است.
رودآور: سد خرم‌رود به عنوان یک طرح پایلوت کشوری در حوزه آب به صورت فاینانس داخلی با سرمایه گذاری بیش از 300 میلیارد تومانی بخش خصوصی در شهرستان تویسرکان در حال اجراست که علاوه بر تامین آب در حوزه گردشگری نیز تاثیرگذار است.
ناگفته نماند سد خرمرود از ردیف بودجه خارج شده بود و قرار نبود ساخته شود اما خوشبختانه به همت و پیگیری #دکتر_مفتح نماینده مردم #تویسرکان در مجلس بالاخره پس از سال ها در ردیف بودجه قرار گرفت و عملیات ساخت آن از خرداد سال ۱۳۹۶ آغاز شد. انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان