آخرین اخبار

پربیننده ها

29. تير 1398 - 15:54   |   کد مطلب: 35947
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: از مدیرکل جدید ارشاد همدان انتظار داریم ۳ پروژه ملی فرهنگی در استان را پیگیری و به سرانجام برساند.

به گزارش رودآور به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، حمیدرضا حاجی بابایی پیش از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیرکل ارشاد استان همدان با تشکر از زحمات مدیران گذشته این اداره کل اظهار داشت: از وزیر ارشاد تشکر می‌کنم که با جمع‌بندی و تعامل با استاندار مدیری از استان همدان را به این مسئولیت خطیر گماردند.

بیشتر بخوانید

تفاهم نامه وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی و وزارت علوم در حوزه حقوق شهروندی

گفت‌و‌گوهای فرهنگی در اولویت اصلی وزیر فرهنگ و ارشاد قرار دارد

بودجه فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی کفاف هزینه‌ها‌ را نمی‌دهد

وی افزود: در استان همدان فضا، فضای وحدت، دوستی، سازندگی و فعالیت است و رفتارها در قبال یکدیگر بسیار عاطفی و ارتباط‌ها نزدیک است.

حاجی بابایی با بیان این که استان همدان قطب فرهنگی کشور است و رسانه‌های همدان حرف اول را در کشور می‌زنند گفت: استان همدان در سایه این وحدت و همدلی به استان رو به رشدی تبدیل شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که انتظارم از مدیرکل ارشاد این است که 3 پروژه مهم ملی را در استان پیگیری و به سرانجام برساند، تاکید کرد: از وزارت ارشاد نیز تقاصا دارم مدیرکل استان ما را در این امر یاری و همراهی کنند.

حاجی بابایی تصریح کرد: پروژه پردیس سینمایی، پروژه مجتمع فرهنگی و پروژه موزه همدان 3 پروژه‌ای هستند که انتظار داریم توسط مدیرکل جدید پیگیری و به سرانجام برسد.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان