آخرین اخبار

پربیننده ها

27. مرداد 1398 - 23:01   |   کد مطلب: 36247
برخی منابع خبری از کشته شدن 45 تروریست در درگیری با نیروهای ارتش سوریه در ریف جنوبی ادلب خبر دادند.

به گزارش رودآور به نقل از العالم؛ نیروهای ارتش سوریه طی ساعات گذشته، 45 تروریست را در ریف جنوبی ادلب از پای درآورده‌اند.

گروه معارض موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر» سوریه گفت که 45 نفر از عناصر تروریست در عملیات دیروز و امروز ارتش سوریه در ریف جنوبی ادلب کشته شدند.

پایگاه اطلاع رسانی نظامی ارتش سوریه (الاعلام الحربی) گزارش داد که با پیشروی نیروهای ارتش در ریف جنوبی ادلب، تروریست‌های مستقر در مناطق تحت اشغال در جنوب ادلب، در حالتی از سردرگمی و فروپاشی به سر می‌برند.

عملیات نظامی ارتش سوریه در ریف جنوبی ادلب ادامه دارد و نیروهای آن موفق شدند پس از درگیری با تروریست‌های «جبهه النصره» مواضع خود را در تپه «کفر ایدون» واقع در غرب جاده بین‌المللی (حلب-دمشق) که در سه کیلومتری شمال غرب شهر خان شیخون واقع است، تثبیت کنند.

نیروهای سوری اخیرا موفق شدند شهرک‌های «خربه مرشد» و «المنطار» و مزارع المنطار را در جریان سنگین‌ترین عملیات خود طی هفته‌های گذشته، باز پس بگیرند.

منابع خبری سوریه می‌گویند که نیروهای سوری اکنون در سه کیلومتری ورودی غربی خان شیخون حضور دارند. خان شیخون با توجه به اینکه مشرف بر مسیرهای اصلی و حیاتی است، حلقه وصل بین ریف‌های شرقی، غربی و شمالی ادلب باشد.

فارس

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما